68 14 Rez S. Lano       0.00
108 15 Nap 60' P. Gilen   0.61

Santo Sudário
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Adriano Tande rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. W 4 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Casa Real de Savóia F.C.. Wykonywał go Rony Rustikov.Ładny strzał w 6 minucie oddał Mónico Geller. Niestety minimalnie niecelny. Właśnie upływała 9 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Leo Acuña. Diguinho Breckenfeld rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Edgardo Birjaio był bliski celu w 13 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wspaniały rzut w prawą stronę i Silverio Domingues broni w trudnej sytuacji w 15 minucie meczu. Cássio Castro powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny San Lorenzo de Sarandi. Do piłki podszedł Leo Acuña. 17 minuta meczu. Rony Rustikov strzela, lecz Silverio Domingues rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Leo Acuña przeprowadza wspaniały rajd w 19 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Casa Real de Savóia F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Diguinho Breckenfeld zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny San Lorenzo de Sarandi! W 21 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Rony Rustikov przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Właśnie upłynęła 25 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Edgardo Birjaio. Leo Acuña ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 31 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Diguinho Breckenfeld mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Casa Real de Savóia F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 32 minucie meczu Adriano Tande powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Silverio Domingues zdołał go obronić. Edgardo Birjaio znalazł się w doskonałej sytuacji w 34 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Casa Real de Savóia F.C., którym był Adriano Tande mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Mónico Geller na pewno zna odpowiedź. Kibice drużyny San Lorenzo de Sarandi przecierają oczy ze zdumienia. W 48 minucie meczu Mónico Geller powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Diguinho Breckenfeld zdołał go obronić.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Leo Acuña. Mónico Geller zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Mónico Geller przeprowadza wspaniały rajd w 57 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Casa Real de Savóia F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Diguinho Breckenfeld zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny San Lorenzo de Sarandi! W 60 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Mónico Geller. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole San Lorenzo de Sarandi, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Leo Acuña, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Paolo Gilen. Zmiana w drużynie San Lorenzo de Sarandi. Miguel Gerazan przygotowuje się do gry. Boisko opuści Mónico Geller. Nelson Palmeira wyrzucił piłkę z autu w 64 minucie, ale przejął ją Aristides Bernat. Adriano Tande znalazł się w doskonałej sytuacji w 65 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Casa Real de Savóia F.C.. Piłkarze drużyny San Lorenzo de Sarandi protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Nelson Palmeira. Miguel Gerazan przeprowadza wspaniały rajd w 68 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Casa Real de Savóia F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Diguinho Breckenfeld zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny San Lorenzo de Sarandi! W 73 minucie spotkania Miguel Gerazan zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Właśnie upłynęła 73 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Miguel Gerazan. Gdyby w 76 minucie Miguel Gerazan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 77 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Miguel Gerazan. Diguinho Breckenfeld rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-3. W 80 minucie meczu Edgardo Birjaio wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z prawej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny Casa Real de Savóia F.C. nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. W 80 minucie spotkania Paolo Gilen zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. 81 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny San Lorenzo de Sarandi. Paolo Gilen będzie zagrywać piłkę. W 82 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Rafael Veiga przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Właśnie upływała 91 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Miguel Gerazan. Diguinho Breckenfeld rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-5. W 95 minucie meczu Miguel Gerazan strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Diguinho Breckenfeld rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Mecz był bardzo wyrównany i ciężko jest wskazać stronę przeważającą. Jednak to drużyna San Lorenzo de Sarandi wykazała się w tym meczu lepszą skutecznością i to ona schodzi z boiska bogatsza o zwycięstwo. Zawiedzeni kibice drużyny Casa Real de Savóia F.C. opuszczają boisko.