6 11 Nap L. Fernando Ferraz     1 6.45
26 12 Rez A. Luís Pernambucano       0.00

Roberto Larrosa
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Już na starcie spotkania Alan de Souza potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Kibice drużyny Microsoft Team przecierają oczy ze zdumienia. W 5 minucie meczu Alan de Souza powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Donato Edorta zdołał go obronić. W 5 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Amílton Matos. W 6 minucie Alfredo Dominic oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Dorian Catarinense rzucił się w lewą stronę i pewnie chwycił piłkę. Luiz Fernando Ferraz w 10 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Microsoft Team. Roman Ermano w przypływie złości kopnął zawodnika drużyny przeciwnej i nic dziwnego, że za takie zachowanie zobaczył czerwoną kartkę. Przez jego głupotę ✪CyberPunk✪ od 18 minuty spotkania musi grać w osłabieniu. Zawodnik drużyny Microsoft Team nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny ✪CyberPunk✪. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny ✪CyberPunk✪! W 19 minucie meczu Luiz Fernando Ferraz wykorzystując rzut karny zmienił wynik tego spotkania na 0-1! Donato Edorta co prawa wyczuł intencję strzelca i rzucił się w prawą stronę ale nie sięgnął piłki. 23 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Microsoft Team. Narciso Cardoso będzie zagrywać piłkę. Guido Gustau był bliski celu w 24 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Właśnie upłynęła 26 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Egídio Proença. Gdyby w 27 minucie Alan de Souza zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. ✪CyberPunk✪ - Microsoft Team 0-4. Miejmy nadzieję, że w drugiej części obie ekipy stworzą ekscytujące widowisko. Chwila odpoczynku z pewnością doda im nieco sił.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Guido Gustau rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. 54 minuta meczu. Alan de Souza strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Donato Edorta. Nie ma gola. W 57 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Luiz Fernando Ferraz. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Microsoft Team, którym był Alan de Souza mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 62 minucie Amílton Matos próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Alfredo Dominic. Kibice drużyny Microsoft Team przecierają oczy ze zdumienia. W 66 minucie meczu Alan de Souza powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Donato Edorta zdołał go obronić. W 69 minucie Amílton Matos próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Alfredo Dominic. Kibice drużyny ✪CyberPunk✪ przecierają oczy ze zdumienia. W 70 minucie meczu Guido Gustau powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dorian Catarinense zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Microsoft Team w 77 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Alan de Souza. Donato Edorta rzucił się jednak w prawo i obronił go. 79 minuta meczu, Alan de Souza strzela, lecz Donato Edorta rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 84 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Guido Gustau. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ✪CyberPunk✪. Do piłki podszedł Guido Gustau. 91 minuta meczu. Eusébio Tróia uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ✪CyberPunk✪. Donato Edorta puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-5. Zamiast rozgrywać ten mecz, można było równie dobrze rzucić monetą - tak równy poziom prezentowały dziś zespoły. Szczęście dopisało jednak ekipie Microsoft Team, która zakończyła mecz zwycięsko, wywożąc trzy punkty z bardzo gorącego terenu drużyny ✪CyberPunk✪.