65 15 Pom 66' 范悦洲       1.34
105 16 Rez 龙枫博       0.00

Shea
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Angel Papo nie wytrzymał kolejnej potyczki słownej z przeciwnikiem i uderzył go głowa w klatkę piersiową. Arbiter po krótkiej konsultacji z sędzią liniowym pokazał narwańcowi czerwoną kartkę. W 3 minucie meczu rzut wolny dla ekipy The Cavern Club. Wykonywał go Angel Papo. Gdyby w 4 minucie 罗珂桑 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Cylon przecierają oczy ze zdumienia. W 7 minucie meczu 白远延 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Juan Natal zdołał go obronić. Santos Lehen wyrzucił krótko piłkę z autu w 14 minucie, ale 邓远默 zdołał ją przejąć. Rzut wolny dla drużyny Cylon. 罗珂桑 podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 23 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Angel Aballe, ale 林城谦 wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Właśnie upływała 27 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Marcial Baraquiel. 林城谦 rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 2-0. 31 minuta meczu. 白远延 uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny The Cavern Club. Juan Natal puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny Cylon w 34 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 白远延. Juan Natal rzucił się jednak w prawo i obronił go. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 38 minucie meczu spowodował, że 卓岩骋 został upomniany żółtą kartką. Rzut wolny dla drużyny Cylon. 卓岩骋 podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 41 minuta meczu, 白远延 strzela, lecz Juan Natal rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Do przerwy mecz jest wyrównany. Przerwa pozwoli nieco odpocząć piłkarzom, zaś manager gości zapewne znów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę, jak to miał często w zwyczaju.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Marcial Baraquiel rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Cylon aby obronić tą piłkę. W 51 minucie meczu, Angel Aballe z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że 林城谦 wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 3-2. 叶鹏明 w 57 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Cylon. Lorenzo Flor w 65 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, The Cavern Club. Zmiana w drużynie Cylon. 范悦洲 przygotowuje się do gry. Boisko opuści 卓岩骋. Cylon przeprowadzi wymianę zawodników. 彭朗迅 czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie 叶鹏明. Trener drużyny The Cavern Club przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Santos Lehen wprowadza Guido Dominix który na pewno ożywi grę zespołu. Kibice drużyny Cylon przecierają oczy ze zdumienia. W 69 minucie meczu 白远延 powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Juan Natal zdołał go obronić. W 73 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Tomás Iturri. Gdyby w 76 minucie 白远延 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 78 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Cylon. Wykonywał go 龙超益. Wymarzona sytuacja dla drużyny Cylon w 89 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 白远延. Juan Natal rzucił się jednak w lewo i obronił go. Ten wspaniały mecz trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, a zawodnicy obydwu zespołów nie żałowali ani odrobiny sił włożonych w spotkanie. Zakończyło się remisem - wynikiem całkowicie sprawiedliwym, choć na pewno tak gospodarze jak i goście odczuwają lekki niedosyt.