Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

El Palacio Duco
Widzowie: 42 (Miejsca stojące: 32, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
6 minuta meczu, Torbjørn Trondsen strzela, lecz Adan Lizer rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 11 minuta meczu. Cristobal Abadia uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Deportivo Popolizio FBC. Hermann Hesse puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Mudquin FC w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Cristobal Abadia. Hermann Hesse rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 25 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Torbjørn Trondsen. Wspaniały rzut w prawą stronę i Adan Lizer broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Erruki Velarroa powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 30 minucie meczu João Matos strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Hermann Hesse rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 32 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Arnalt Camba i zagrywa ją na wolne pole. W 35 minucie, Torbjørn Trondsen decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Mudquin FC, lecz Adan Lizer zdołał ją wypiąstkować. Erruki Velarroa nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 38 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Maximino Abechuco w 44 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Mudquin FC. Cristobal Abadia był bliski celu w 47 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Jak na gospodarzy przystało drużyna Mudquin FC prowadzi 1-0 z drużyną Deportivo Popolizio FBC po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Cristobal Abadia. Kibice drużyny Mudquin FC przecierają oczy ze zdumienia. W 54 minucie meczu Cristobal Abadia powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Hermann Hesse zdołał go obronić. W 54 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Arnalt Camba. 60 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Mudquin FC. João Matos będzie zagrywać piłkę. Zmiana w drużynie Deportivo Popolizio FBC. Evelio Inguanzo przygotowuje się do gry. Boisko opuści Torbjørn Trondsen. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Deportivo Popolizio FBC. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Tom Misaki będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Nils Gielis. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Deportivo Popolizio FBC przeprowadzi wymianę zawodników. Rius Mascaran czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Erruki Velarroa. Rzut wolny dla drużyny Mudquin FC. João Matos podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gdyby w 65 minucie João Matos zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 67 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Mudquin FC. Jednak Cristobal Abadia w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Hermann Hesse bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 71 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Nils Gielis przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 76 minucie meczu drużyna Deportivo Popolizio FBC wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Cris Ronaldo. W 76 minucie rzut rożny dla zespołu Deportivo Popolizio FBC. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Cris Ronaldo jednak Adan Lizer ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. W 84 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Mudquin FC. Wykonywał go Leon Heli. Cris Ronaldo był bliski celu w 85 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Erhan Eroğul ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 87 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Adan Lizer mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Mudquin FC. Do piłki podszedł Rolando Eliazar. Wspaniały rzut w prawą stronę i Adan Lizer broni w trudnej sytuacji w 95 minucie meczu. Rius Mascaran powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Mudquin FC wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.