Vissza az elejére

A mérkőzés beszámolója

BKTECH
Nézőszám: 35 (Állóhely: 27, Ülőhely: 8, VIP páholy: 0)
Jefferson Otto végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. Majd 5 percet követõen %payerId% (ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Jefferson Otto kemény lövése gondot okozott Franklin Negri számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A meccs 13. percében Válbson Miranda begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. 13 percnyi játék után Válbson Miranda (ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 17. perc: Jefferson Otto mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-1! Franklin Negri hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Jefferson Otto lövését. 21. perc: Franklin Negri kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Jefferson Otto (ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ) elõl. Balszerencséjére Jefferson Otto érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 0-2! Jefferson Otto szerencséje nem ismert határokat, 34 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Franklin Negri rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 0-3. Majd 39 percet követõen %payerId% (BK TECH EQUIPAMENTOS) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Válbson Miranda a mérkõzés 40 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 42 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Franklin Negri (BK TECH EQUIPAMENTOS) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Igor Gleba lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt.

A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Gil de Salles (BK TECH EQUIPAMENTOS) javára a mérkõzés 52. percében. A találkozó 55. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Franklin Negri számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. Jefferson Otto kemény lövése gondot okozott Franklin Negri számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 61. perc: Carlos Eduardo Batista szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. A mérkõzés 62. percében Jefferson Otto (ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ) cselezte be magát a tizenhatosra, ügyes lövõcsellel elfektette a kapust, majd külsõvel a hálóba helyezte a labdát. 0-4. He Yuan Wen könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 66. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Franklin Negri visszavetõdve menteni tudott. Jefferson Otto szerencséje nem ismert határokat, 69 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Franklin Negri rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 0-5. A vérmesebb ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 71 eltelt percet követõen. Jefferson Otto szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Franklin Negri ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Jefferson Otto hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 79. percében. Waldir Araújo ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Aloísio de Brito hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 85. percében. Jefferson Otto bebírkózta magát az ellenfél tizenhatosára a meccs 86. percében, azonban a döntõ pillanatra már nem maradt elég energiája és erõtlen gurítását Franklin Negri könnyedén elõre vetõdve hárította. 96 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Carlos Eduardo Batista száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ BK TECH EQUIPAMENTOS játékosok körül. 96. perc: Carlos Eduardo Batista szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Az otthonában vereséget szenvedõ BK TECH EQUIPAMENTOS hívei nem tudták leplezni a csalódottságukat, látván, hogy csapatuk az egyenlõ felek küzdelmében alul maradt az eredményesebb ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ együttesével szemben. A mérkõzés gyõzteseként a(z) ҜƗŇǤ ŁƗØŇ Ř€Đ βŁΔĆҜ hagyta el a pályát.