14 14 Pom 57' K. Viru       0.50
27 15 Rez M. Vilo       0.00
28 16 Nap 58' I. Ummelas       0.50

Estádio do Timão
Widzowie: 159 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Laércio Lara rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. W 3 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Nhungarinthians. Jednak Laércio Lara w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Eero Treial bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 4 minuta spotkania. Laércio Lara w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny JK Koljala. Eero Treial spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Laércio Lara nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 12 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny Nhungarinthians w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Laércio Lara. Eero Treial rzucił się jednak w prawo i obronił go. Laércio Lara znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 24 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Marcus-Vinícius Franceschelli przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Laércio Lara ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 25 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eero Treial mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 27 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Nhungarinthians. Wykonywał go Laércio Lara. Janari Õunapuu znalazł się w doskonałej sytuacji w 29 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 32 minucie Conrado Netto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Eero Treial broni w trudnej sytuacji w 34 minucie meczu. Marcus-Vinícius Franceschelli powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Nhungarinthians w 41 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Laércio Lara. Eero Treial rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 43 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Sten Talts. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 44 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Nhungarinthians. Wykonywał go Jerônimo de Amorim. Sten Talts znalazł się w doskonałej sytuacji w 47 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. No to mamy remis, żadna z ekip nie spodziewała się tak zaciętego pojedynku w pierwszych 45 minutach. Wynik 0-0 nie jest jeszcze ostatecznym rezultatem w meczu i zaczekajmy na końcowy gwizdek sędziego.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Sten Talts. Wspaniały rzut w prawą stronę i Eero Treial broni w trudnej sytuacji w 50 minucie meczu. Laércio Lara powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Laércio Lara znalazł się w doskonałej sytuacji w 52 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Szykuje się zmiana w drużynie JK Koljala. Boisko opuści Elari Annette, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Kuno Viru. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Janari Õunapuu. schodzi z boiska, zmienia go Ilmar Ummelas, który jest w pełni sił. Właśnie upłynęła 63 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Sepo Aal. Kibice drużyny Nhungarinthians przecierają oczy ze zdumienia. W 64 minucie meczu Laércio Lara powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Eero Treial zdołał go obronić. Marcus-Vinícius Franceschelli był bliski celu w 67 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Zmiana w drużynie JK Koljala. Sten Talts schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Tõnu Roo. Maarek Ernesaks ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 69 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dagoberto Loureiro mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 70 minucie meczu obrońca drużyny Nhungarinthians nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Janis Valter. Laércio Lara przeprowadza wspaniały rajd w 72 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny JK Koljala i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Eero Treial zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Nhungarinthians! W 75 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Nhungarinthians. Jednak Laércio Lara w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Eero Treial bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Nhungarinthians, którym był Laércio Lara mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 78 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Laércio Lara. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Maarek Ernesaks w 79 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, JK Koljala. W 81 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Nhungarinthians. Wykonywał go Marcus-Vinícius Franceschelli. 89 minuta meczu, Laércio Lara strzela, lecz Eero Treial rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Eero Treial broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. Laércio Lara powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Po ładnej akcji całego zespołu strzał oddał Maarek Ernesaks. Piłka jednak poszybowała koło lewego słupka bramki. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Nhungarinthians wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.