9 13 Rez P. Simier       0.00
10 14 Rez T. Roussin       0.00
4 15 Rez M. Sanchís       0.00

Sanctuary The Dead
Widzowie: 158 (Miejsca stojące: 119, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Już na starcie spotkania João Augusto Barral potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. 5 minuta meczu, Cui Xiang Zhen strzela, lecz Constantin Guittonneau rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Reynaldo Astrada broni w trudnej sytuacji w 8 minucie meczu. Doğan Şimşektürk powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 9 minuta meczu, João Augusto Barral strzela, lecz Constantin Guittonneau rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 14 minuta meczu, Fabrício Fantini strzela, lecz Reynaldo Astrada rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 17 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Skull Sport F.C. Jednak Tomás Martins w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Constantin Guittonneau. 19 minuta meczu. Boris Marsac uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Skull Sport F.C. Reynaldo Astrada puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Boris Marsac ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 31 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Reynaldo Astrada mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Boris Marsac może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Rzut wolny dla drużyny Los Feroces. Doğan Şimşektürk podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Reynaldo Astrada broni w trudnej sytuacji w 43 minucie meczu. Boris Marsac powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. No to mamy remis, żadna z ekip nie spodziewała się tak zaciętego pojedynku w pierwszych 45 minutach. Wynik 1-1 nie jest jeszcze ostatecznym rezultatem w meczu i zaczekajmy na końcowy gwizdek sędziego.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Doğan Şimşektürk. W 52 minucie formę bramkarza drużyny Skull Sport F.C sprawdzał Boris Marsac. Mocno bitą piłkę w kierunku prawego słupka bez problemu złapał Reynaldo Astrada. Wspaniały rzut w prawą stronę i Reynaldo Astrada broni w trudnej sytuacji w 54 minucie meczu. Joffrey Azam powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Właśnie upływała 54 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Joffrey Azam. Reynaldo Astrada rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-2. W 60 minucie meczu obrońca drużyny Skull Sport F.C nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Lou Lou. Gdyby w 62 minucie João Augusto Barral zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 62 minuta spotkania. João Augusto Barral w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Los Feroces. Constantin Guittonneau spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 63 minuta spotkania. João Augusto Barral w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Los Feroces. Constantin Guittonneau spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. João Augusto Barral znalazł się w doskonałej sytuacji w 65 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Boris Marsac znalazł się w doskonałej sytuacji w 67 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 70 minuta spotkania. Tomás Martins w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Los Feroces. Constantin Guittonneau spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 73 minuta spotkania. Doğan Şimşektürk w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Skull Sport F.C. Reynaldo Astrada spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. 76 minuta meczu, Boris Marsac strzela, lecz Reynaldo Astrada rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 78 minucie Joffrey Azam zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Constantin Guittonneau broni w trudnej sytuacji w 82 minucie meczu. Cui Xiang Zhen powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 86 minuta meczu, Cui Xiang Zhen strzela, lecz Constantin Guittonneau rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 88 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Joffrey Azam. Właśnie upłynęła 92 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Fabrício Fantini. Boris Marsac nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 96 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Walczyli jak równy z równym, walczyli do upadłego. Nie oszczędzali swoich nóg, nie oszczędzali koszulek. Murawa była gęsto zroszona potem obu zespołów, ale trzy punkty po tym spotkaniu dopisze sobie drużyna Los Feroces. Zespół Skull Sport F.C musi się odegrać przy następnej okazji spotkania się tych dwóch drużyn!