10 9 Pom R. Lizbeth       4.35
182 10 Nap M. Soin       4.92
9 11 Nap R. de Lima       4.92

Alamodome
Widzowie: 166 (Miejsca stojące: 125, Miejsca siedzące: 38, Miejsca dla VIPów: 3)
Właśnie upływała 3 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Jan Gotthard. Ramon Maidana rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. 13 minuta meczu, Ronaldo de Lima strzela, lecz Roland Hock rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 13 minuta meczu. Ronaldo de Lima strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Roland Hock. Nie ma gola. Zamieszanie pod bramką drużyny Los Spurs w 14 minucie meczu. Do piłki dopada Ronaldo de Lima i strzela przy lewym słupku. Roland Hock z najwyższym trudem łapie piłkę. Gdyby w 15 minucie Marcos Soin zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Roland Hock broni w trudnej sytuacji w 19 minucie meczu. Marcos Soin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny Los Spurs przecierają oczy ze zdumienia. W 21 minucie meczu Jonas-Marius Vielmann powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Maidana zdołał go obronić. Kibice drużyny Marcos AFC przecierają oczy ze zdumienia. W 22 minucie meczu Ronaldo de Lima powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Roland Hock zdołał go obronić. 23 minuta meczu, Jan Gotthard strzela, lecz Ramon Maidana rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Marcos AFC. Piłkarze drużyny Los Spurs protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ronaldo de Lima. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Marcos AFC. Do piłki podszedł Luis Pueblo. Patrick Klimbacher znalazł się w doskonałej sytuacji w 29 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Los Spurs przecierają oczy ze zdumienia. W 31 minucie meczu Jonas-Marius Vielmann powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Maidana zdołał go obronić. W 32 minucie meczu obrońca drużyny Marcos AFC nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Patrick Klimbacher. Wymarzona sytuacja dla drużyny Los Spurs w 35 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Benjamin Grünberger. Ramon Maidana rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 39 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jonas-Marius Vielmann. 42 minuta meczu, Jonas-Marius Vielmann strzela, lecz Ramon Maidana rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Ramon Maidana broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. Jan Gotthard powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Luis Pueblo otrzymał czerwoną kartkę w 46 minucie spotkania za skandaliczne zachowanie wobec sędziego. Właśnie upłynęła 47 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Luis Pueblo. W 49 minucie Tommy Hilpert przeprowadził solową akcję. Jednak jego strzał przeleciał tak daleko z prawej strony, że Ramon Maidana nawet nie mógł dojrzeć piłki. Ekipa Los Spurs prowadzi do przerwy 2-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Jan Gotthard rozpoczął drugą połowę. Marten Wautiers w 53 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Marcos AFC. Kibice drużyny Los Spurs przecierają oczy ze zdumienia. W 55 minucie meczu Jan Gotthard powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Maidana zdołał go obronić. 59 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Marcos AFC. Gjermund Bergo będzie zagrywać piłkę. Los Spurs przeprowadzi wymianę zawodników. Sven-Christian Zupancic czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Benjamin Grünberger. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Marcos AFC. Piłkarze drużyny Los Spurs protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Gjermund Bergo. Jan Gotthard ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 63 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Ramon Maidana mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 64 minucie Jan Gotthard zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Los Spurs przecierają oczy ze zdumienia. W 67 minucie meczu Patrick Klimbacher powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Maidana zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Los Spurs. Lorenz Mix podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Trener drużyny Los Spurs przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Walter Heil wprowadza Viktor Reicher który na pewno ożywi grę zespołu. Właśnie upłynęła 69 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Lorenz Mix. Rodrigo Lizbeth nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 78 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Gjermund Bergo był bliski celu w 80 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Właśnie upłynęła 82 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jonas Wessler. Kibice drużyny Los Spurs przecierają oczy ze zdumienia. W 84 minucie meczu Sven-Christian Zupancic powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramon Maidana zdołał go obronić. Gdyby w 87 minucie Marcos Soin zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Marcos AFC. Do piłki podszedł Marten Wautiers. Nikt nie sądził że ten strzał oddany z 35 metrów przez Patrick Klimbacher w 88 minucie może przynieść jakikolwiek sukces. No chyba, żeby za sukces uznać oddanie piłki przeciwnikowi. 93 minuta meczu, Jonas-Marius Vielmann strzela, lecz Ramon Maidana rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 93 minucie tego spotkania Jonas-Marius Vielmann wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Ramon Maidana nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Los Spurs w 97 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jan Gotthard. Ramon Maidana rzucił się jednak w prawo i obronił go.