137 8 Pom A. Lavin       2.70
118 9 Nap V. Viguri       4.96
128 10 Nap P. Bracero       2.71

Estádio do Dragão
Widzowie: 186 (Miejsca stojące: 140, Miejsca siedzące: 43, Miejsca dla VIPów: 3)
Victoriano Viguri rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. 3 minuta meczu. Barry Houghton uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny GiudeCCa. Ramiro Mendivil puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-0. W 9 minucie, Barry Houghton decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny GiudeCCa, lecz Ramiro Mendivil zdołał ją wypiąstkować. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Barry Houghton może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 13 minucie, Barry Houghton decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny GiudeCCa, lecz Ramiro Mendivil zdołał ją wypiąstkować. Obrońca drużyny GiudeCCa zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 14 minucie meczu z narożnika będzie podawał Ludo Tobbackers. W 15 minucie Ludo Tobbackers posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Ramiro Mendivil miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 17 minucie Barry Houghton zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny Dragonf⮊rcE w 17 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Barry Houghton. Ramiro Mendivil rzucił się jednak w lewo i obronił go. 22 minuta meczu. Barry Houghton uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny GiudeCCa. Ramiro Mendivil puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 3-0. Właśnie upływała 25 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Barry Houghton. Ramiro Mendivil rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 4-0. Wspaniały rzut w lewą stronę i Ramiro Mendivil broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Barry Houghton powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Humberto Arveras pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Dragonf⮊rcE. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny GiudeCCa. Piłkarze drużyny Dragonf⮊rcE protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Humberto Arveras. Wspaniały rzut w lewą stronę i Ramiro Mendivil broni w trudnej sytuacji w 35 minucie meczu. Barry Houghton powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Indywidualna akcja, na jaką zdecydował się gracz klubu Dragonf⮊rcE, Barry Houghton, w 35 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka otarła się o lewy słupek i znalazła się w siatce. Wynik 5-0. 37 minuta meczu. Barry Houghton uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny GiudeCCa. Ramiro Mendivil puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 6-0. Po ładnej akcji całego zespołu dobry strzał oddał Pedro Pauleta. Piłka jednak poszybowała koło prawego słupka bramki. Gdyby w 46 minucie Barry Houghton zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Dragonf⮊rcE przecierają oczy ze zdumienia. W 48 minucie meczu Barry Houghton powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Ramiro Mendivil zdołał go obronić. Gospodarze tego spotkania narzucili swój styl gry w pierwszej połowie i zasłużenie prowadzą 7-0 z drużyną GiudeCCa. Ciekawe czy zespół Dragonf⮊rcE poprawi bilans bramkowy w drugiej połowie.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Barry Houghton. W 58 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Rogério Leme. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Właśnie upływała 60 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Barry Houghton. Ramiro Mendivil rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 9-0. 64 minuta meczu. Barry Houghton uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny GiudeCCa. Ramiro Mendivil puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 10-0. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 71 minucie Barry Houghton wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu GiudeCCa. Ramiro Mendivil nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 12-0!! Nadeszła wyczekiwana zmiana w Dragonf⮊rcE. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Barry Houghton będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Artur Sawicki. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Dragonf⮊rcE przeprowadza zmianę. W miejsce Vivaldo Brites pojawia się Svenne Schluntz, kibice witają go gromkimi brawami. W miejsce bardzo zmęczonego Ludo Tobbackers wchodzi Herman Dresselbjerg. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Dragonf⮊rcE. 83 minuta meczu. Veríssimo Amaro uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny GiudeCCa. Ramiro Mendivil puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 14-0. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Dragonf⮊rcE. Do piłki podszedł Pedro Pauleta. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Artur Sawicki może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Artur Sawicki nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 91 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Pedro Pauleta nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 94 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Gdyby w 96 minucie Artur Sawicki zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.