5 13 Rez A. Chamorro       0.00
18 14 Pom 61' X. Ludueña       1.42
16 15 Nap 61' R. Bleoancă       0.72

Mosqueteros Arena
Widzowie: 184 (Miejsca stojące: 139, Miejsca siedzące: 42, Miejsca dla VIPów: 3)
Już na starcie spotkania Colon Averasturi potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. W 3 minucie, Millano Corroto decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Mosqueteros, lecz Reinaldo Vuelva zdołał ją wypiąstkować. Gdyby w 6 minucie Delmiro Pedroso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 8 minucie Justo Docanado zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 9 minuta meczu, Millano Corroto strzela, lecz Reinaldo Vuelva rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Millano Corroto był bliski celu w 11 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wspaniały rzut w prawą stronę i Reinaldo Vuelva broni w trudnej sytuacji w 11 minucie meczu. Millano Corroto powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 13 minuta meczu, Delmiro Pedroso strzela, lecz Felippe Sabino rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Nemesio Mansilla w 13 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, MANIACOS. Wymarzona sytuacja dla drużyny Mosqueteros w 15 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tito Carrandi. Felippe Sabino rzucił się jednak w lewo i obronił go. Kibice drużyny MANIACOS przecierają oczy ze zdumienia. W 18 minucie meczu Colon Averasturi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Reinaldo Vuelva zdołał go obronić. W 24 minucie rzut rożny dla zespołu MANIACOS. Nemesio Mansilla ładnie złożył się do strzału. Jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Ładny strzał w 27 minucie oddał Colon Averasturi. Niestety minimalnie niecelny. Delmiro Pedroso znalazł się w doskonałej sytuacji w 34 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Tito Carrandi znalazł się w doskonałej sytuacji w 35 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Millano Corroto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 37 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Reinaldo Vuelva mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Mosqueteros w 38 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Tito Carrandi. Felippe Sabino rzucił się jednak w lewo i obronił go. Płaski strzał, który oddał Reimundo Mendibuey w 43 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny MANIACOS, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w lewy róg. Tito Carrandi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 46 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Felippe Sabino mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Nieoczekiwanie drużyna Mosqueteros przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze MANIACOS z pewnością wierzą, że wynik 0-1 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

54 minuta meczu. Millano Corroto strzela, lecz Reinaldo Vuelva rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Mosqueteros przecierają oczy ze zdumienia. W 58 minucie meczu Tito Carrandi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Felippe Sabino zdołał go obronić. Gdyby w 61 minucie Delmiro Pedroso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Colon Averasturi. schodzi z boiska, zmienia go Montay Villatreses, który jest w pełni sił. MANIACOS przeprowadza zmianę. W miejsce Nemesio Mansilla pojawia się Xever Ludueña, kibice witają go gromkimi brawami. Trener drużyny MANIACOS daję szanse Radu Bleoancă, który zastępuje Millano Corroto. Obrońca drużyny MANIACOS zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 63 minucie meczu z narożnika będzie podawał Tibalt Amirola. W 64 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny Mosqueteros. Tibalt Amirola uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Felippe Sabino musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Wspaniały rzut w lewą stronę i Reinaldo Vuelva broni w trudnej sytuacji w 70 minucie meczu. Xever Ludueña powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Felippe Sabino broni w trudnej sytuacji w 75 minucie meczu. Delmiro Pedroso powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 76 minuta meczu. Delmiro Pedroso strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Felippe Sabino. Nie ma gola. Gdyby w 79 minucie Tito Carrandi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 84 minuta meczu. Xever Ludueña strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Reinaldo Vuelva. Nie ma gola. Wymarzona sytuacja dla drużyny MANIACOS w 87 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Xever Ludueña. Reinaldo Vuelva rzucił się jednak w lewo i obronił go. Zamieszanie pod bramką drużyny Mosqueteros w 88 minucie meczu. Do piłki dopada Xever Ludueña i strzela przy prawym słupku. Reinaldo Vuelva z najwyższym trudem łapie piłkę. 89 minuta meczu. Tito Carrandi uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny MANIACOS. Felippe Sabino puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Piłkarze obydwu drużyn zostawili dzisiaj na boisku sporo zdrowia i do ostatniego gwizdka ambitnie walczyli o zwycięstwo. Ze sprawiedliwości stała się jednak zadość i mecz kończy się podziałem punktów. Kibice drużyny Mosqueteros żegnają piłkarzy zasłużonymi brawami.