105 15 Cse. 龙枫博       0.00
86 16 Cse. 林城谦       0.00

酋长球场
Nézőszám: 153 (Állóhely: 115, Ülőhely: 35, VIP páholy: 3)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok 龙超益 kezdõrúgása után.. 白远延 a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 4. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. 6 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Cheng Qiang (Cylon) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ 龚益思 lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 6. perc: 龚益思 kiszabadult a védõk szorításából és közvetlen közelrõl a jobb sarok felé gurította a labdát, Cheng Qiang bámulatosan gyors mozdulattal repült a lövés irányába és még a gólvonal elõtt magához ölelte a játékszert. A játékvezetõ résen volt, és észrevette 马剑冰 durva szabálytalanságát a meccs 7. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Majd 7 percet követõen %payerId% (Cylon) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 潘西夕 (【№1】枪手杭州分队) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, 白远延 éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 11. percében. 12. perc: 潘西夕 kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró 白远延 (Cylon) elõl. Balszerencséjére 白远延 érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 0-1! 19 percnyi játék után 叶鹏明 (Cylon) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 21 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor 龙超益 száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Cylon játékosok körül. 龚益思 elszakadt az õrzõjétõl és a megkapott labdát azonnal a kapu felé küldte a találkozó 22. percében. A lövés váratlanul igen pontosra sikeredett, ezért Cheng Qiang (Cylon) csak alaposan kinyújtózva tudta kiütni a gólvonal elõl. 26. perc: 白远延 mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! 白远延 kemény lövése gondot okozott 潘西夕 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 潘西夕 ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, 龙超益 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 27. percében. 白远延 ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 28. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó 潘西夕 fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. 潘西夕 ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, 白远延 hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 28. percében. 潘西夕 a kapu közepén állt, ám szerencséjére 白远延 közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 32. percében. A találkozó 35. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ 唐亮卫 kapra továbbította a labdát, Cheng Qiang (Cylon) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. 白远延 (Cylon) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 37. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt 莫南南 (Cylon) javára a mérkõzés 47. percében. A nézõk számára hidegzuhanyként hatott a hazai csapat visszafogott teljesítménye az elsõ negyvenöt percben. Ráadásul az eredmény sem volt kedvezõ: 0-3!

MVP
白远延

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. 杜奕俊 kezdõrúgásával indult a második félidõ. Maga 潘西夕 sem értette, hogyan dõlhetett be 白远延 (Cylon) régimódi lövõcselének a találkozó 52. percében. Ha nem javít a teljesítményén, az öltözõben nem valószínû, hogy dícséretet fog hallani a kapus. 0-4. A meccs 55. percében 潘傲南 begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. 55. perc: 潘傲南 rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 56. perc: 白远延 takarásból váratlanul kapura tüzelt, 潘西夕 (【№1】枪手杭州分队) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Egy ütközés nyomán a sértett Cylon szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 57. percében. 卓岩骋 hatalmas lövést eresztett meg. 62. perc: 龚益思 takarásból váratlanul kapura tüzelt, Cheng Qiang (Cylon) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 唐亮卫 gólt szerzett, 1-4. A meccs 65. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Cheng Qiang kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. Cylon-csere történt: 彭朗迅 lépett a pályára 叶鹏明 helyett. Cylon-csere történt: 肖枫伟 jött 罗珂桑 helyére. 唐亮卫 úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 71. percében. 73 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki 潘西夕 (【№1】枪手杭州分队) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ 白远延 lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Cylon szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ 【№1】枪手杭州分队 védõ az összecsapás 75. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet 肖枫伟 csavarta középre. 肖枫伟 (Cylon) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, 潘西夕 hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. 80 percnyi játék után 唐亮卫 lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 2-4. Cheng Qiang rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A játékvezetõ résen volt, és észrevette 杜奕俊 durva szabálytalanságát a meccs 92. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt 杜奕俊 (【№1】枪手杭州分队) javára a mérkõzés 92. percében. 白远延 (Cylon) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 95. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A lefújást követõen a lelkes Cylon szurkolók meghatottan énekelték el csapatuk indulóját. Gyõzelmet arattak, a labdát többet birtokló 【№1】枪手杭州分队 erõfeszítései dacára.