O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Stadion Stawienko
Widzowie: 174 (Miejsca stojące: 131, Miejsca siedzące: 40, Miejsca dla VIPów: 3)
Kazimierz Cichowski rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Gdyby w 3 minucie Marian Jaks zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 5 minucie Roland Marek wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że Wladyslaw Kaczor nie miał problemów z jej przechwyceniem. Roland Marek wyrzucił piłkę z autu w 14 minucie, ale przejął ją Fahl Figueroa. Feliks Piechna znalazł się w doskonałej sytuacji w 17 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Szymon Ziemba znalazł się w doskonałej sytuacji w 18 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny MZetowe Mastodonty w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Czeslaw Gdowski. Gustaw Lech rzucił się jednak w lewo i obronił go. Gdyby w 22 minucie Damián Angulo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny MZetowe Mastodonty przecierają oczy ze zdumienia. W 26 minucie meczu Czeslaw Gdowski powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Gustaw Lech zdołał go obronić. Czeslaw Gdowski był bliski celu w 34 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Feliks Piechna. Gustaw Pysz rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-2. Gdyby w 39 minucie Damián Angulo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 41 minuta meczu. Feliks Piechna uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny MZetowe Mastodonty. Gustaw Pysz puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-3. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 47 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Ludomil Zajonc protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. W 47 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ludomil Zajonc.

51 minuta meczu, Marian Jaks strzela, lecz Gustaw Pysz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny MZetowe Mastodonty. Piłkarze drużyny FC Saxon protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Zebastian Carlsson. Gdyby w 58 minucie Feliks Piechna zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Elías Figueroa naraził się właśnie na poważne kłopoty. Nie tylko ubliżył sędziemu, ale jeszcze kopnął go piłką. Drużyna MZetowe Mastodonty gra od 60 minuty grać będzie w osłabieniu. Zawodnika może też spotkać jakaś kara dyscyplinarna po spotkaniu. W niebezpiecznej sytuacji zawodnik drużyny MZetowe Mastodonty zostaje sfaulowany. Sędzia odgwizduje faul i pokazuje na jedenasty metr. 59 minuta meczu i mamy rzut karny dla drużyny MZetowe Mastodonty! W 62 minucie meczu drużyna FC Saxon wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Stasio Gniech. W 63 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Szymon Ziemba, ale Gustaw Pysz wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC Saxon w 65 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Szymon Ziemba. Gustaw Pysz rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC Saxon w 67 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Kazimierz Cichowski. Gustaw Pysz rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upływała 70 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Marian Jaks. Gustaw Pysz rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-5. Marian Jaks znalazł się w doskonałej sytuacji w 73 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Szymon Ziemba ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Gustaw Pysz mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny MZetowe Mastodonty, którym był Czeslaw Gdowski mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 90 minuta meczu, Kazimierz Cichowski strzela, lecz Gustaw Pysz rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny FC Saxon w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Feliks Piechna. Gustaw Pysz rzucił się jednak w prawo i obronił go. Czeslaw Gdowski ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 97 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Gustaw Lech mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W dzisiejszym spotkaniu drużyna FC Saxon pokazała miejscowym ile jeszcze pracy przed nimi. Przepaść, to chyba najwłaściwsze określenie na różnicę klas grających dziś drużyn.