219 14 Rez V. Bambrook       0.00
215 15 Rez C. Mason       0.00
174 16 Rez J. Myers       0.00

Old Trafford
Widzowie: 160 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Helari Ilvik. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Geoff Ansell ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 8 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Henrik Parve mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Rzut wolny dla drużyny Jk Tammeka 90. Kunnar Eensoo podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 15 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Shaun Purkiss. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 16 minucie Barrie Newell zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Kibice drużyny Clapham Comets F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 18 minucie meczu Geoff Ansell powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Henrik Parve zdołał go obronić.Ładny strzał w 20 minucie oddał Edward Hind. Niestety minimalnie niecelny. Wspaniały rzut w prawą stronę i Henrik Parve broni w trudnej sytuacji w 25 minucie meczu. Barrie Newell powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 33 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Clapham Comets F.C.. Jednak Neil Murray w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Henrik Parve bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 35 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Calum Frost z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. 35 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Clapham Comets F.C.. Calum Frost będzie zagrywać piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Jk Tammeka 90. Do piłki podszedł Kunnar Eensoo. W 38 minucie z kilku metrów oddał strzał %playerID%. Niestety, nad poprzeczką. Barrie Newell nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 40 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Barrie Newell przeprowadza wspaniały rajd w 43 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Jk Tammeka 90 i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Henrik Parve zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Clapham Comets F.C.! W 44 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Edward Hind. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Gdyby w 46 minucie Barrie Newell zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Teraz obie drużyny mają czas na wymianę zdań z kolegami z drużyny. Pierwsza połowa na remis, ale mamy nadzieję zobaczyć jeszcze jakieś bramki w drugiej połowie.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Barrie Newell. Barrie Newell przeprowadza wspaniały rajd w 52 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Jk Tammeka 90 i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Henrik Parve zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Clapham Comets F.C.! Kibice drużyny Clapham Comets F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 53 minucie meczu Barrie Newell powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Henrik Parve zdołał go obronić. 56 minuta meczu. Edward Hind próbował strzelać obok prawego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Kibice drużyny Clapham Comets F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 60 minucie meczu Marco Overmars powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Henrik Parve zdołał go obronić. Właśnie upłynęła 62 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ahto Karmo. Niewiele brakowało by daleki strzał Shaun Purkiss oddany w 63 minucie przyniósł by bramkę. Jednak jeszcze nie tym razem. W 66 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Hardi Roolaid. 66 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Jk Tammeka 90. Kalju Murelik będzie zagrywać piłkę. Calum Frost ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 67 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Henrik Parve mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 69 minuta meczu. Calum Frost strzela, lecz Henrik Parve rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny Jk Tammeka 90. Helari Ilvik podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Neil Murray był bliski celu w 70 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wspaniały rzut w prawą stronę i Henrik Parve broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Barrie Newell powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Marco Overmars strzelał w 80 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Clapham Comets F.C. w 82 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Barrie Newell. Henrik Parve rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 83 minucie tego spotkania Calum Frost wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Henrik Parve nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-3. Barrie Newell znalazł się w doskonałej sytuacji w 88 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upłynęła 94 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Calum Frost. "Na grzyby, na grzyby!" tak skandowali kibice do piłkarzy Jk Tammeka 90 po meczu z Clapham Comets F.C.. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu z nich zamiast grać w piłkę, powinno zająć się zbieraniem grzybów! W takim stylu przegrać spotkanie to sztuka.