12 15 Cse. J. Carballido       0.00
11 16 Cse. E. Quesada       0.00

Estádio Fura Balizas
Nézőszám: 205 (Állóhely: 154, Ülőhely: 47, VIP páholy: 4)
Gyönyörû idõ várta a mérkõzõ feleket ezen a szép napon, a játékvezetõ sípjele után Eugeniusz Sanocki végezte el a kezdõrúgást. 3. perc: Carlos Beaton kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Gabriel-Omar Bati (Couto Mixto F.C.) elõl. Balszerencséjére Gabriel-Omar Bati érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 0-1! Gabriel-Omar Bati kemény lövése gondot okozott Carlos Beaton számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 14 percet követõen Gabriel-Omar Bati (Couto Mixto F.C.) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Carlos Beaton hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. 16. perc: Gabriel-Omar Bati takarásból váratlanul kapura tüzelt, Carlos Beaton (FC Fura Balizas) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A találkozó 20 percében Christopher Langford nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Gusmão Bandeira gurítását sikerült hárítania. 23 percnyi játék után Gabri Veiga (Couto Mixto F.C.) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 24 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Natalio Telo száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Couto Mixto F.C. játékosok körül. A találkozó 30. percében ajtó-ablak helyzet tárult Gabriel-Omar Bati elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Carlos Beaton lábában. 31. perc: Gabriel-Omar Bati takarásból váratlanul kapura tüzelt, Carlos Beaton (FC Fura Balizas) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 33. perc: Gabriel-Omar Bati mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! Carlos Beaton (FC Fura Balizas) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Gabriel-Omar Bati éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 33. percében. Carlos Beaton (FC Fura Balizas) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Gabriel-Omar Bati éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 41. percében. A mérkõzés 44. percében egy Couto Mixto F.C. szabadrúgásra került a sor, Gabri Veiga készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Az öltözõbe igyekvõ FC Fura Balizas játékosok eléggé bosszúsnak tûntek. A vendég Couto Mixto F.C. az elsõ félidõben 0-1 arányú vezetésre tett szert.

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Gabriel-Omar Bati lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. Carlos Beaton (FC Fura Balizas) némi szerencsével csípte el Gabriel-Omar Bati lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Vivaldo Guerra úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 54. percében. A mérkõzés 62. percében egy FC Fura Balizas szabadrúgásra került a sor, Angélico Cavaco készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 63. perc: Natalio Telo rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 66. percében, ha Gabriel-Omar Bati jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Carlos Beaton fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. 66. perc: Gabriel-Omar Bati takarásból váratlanul kapura tüzelt, Carlos Beaton (FC Fura Balizas) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Gabriel-Omar Bati (Couto Mixto F.C.) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 69. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A találkozó 86. percében ajtó-ablak helyzet tárult Gabriel-Omar Bati elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Carlos Beaton lábában. 88 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Christopher Langford (Couto Mixto F.C.) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Eugeniusz Sanocki lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Gabriel-Omar Bati a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 92. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. FC Fura Balizas-csere történt: Gastão Alcântara lépett a pályára Gusmão Bandeira helyett. A felháborodott FC Fura Balizas szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Couto Mixto F.C. javára 95 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Gabriel-Omar Batit durva szabálytalanságáért. Amikor a játékvezetõ lefújta a meccset, a hazai szurkolók csalódottan távoztak, beletörõdve, hogy a vendég Couto Mixto F.C. nagy küzdelemben bekasszírozta az idegenbeli gyõzelmet.