108 13 Rez C. Frans       0.00
107 14 Rez G. Elorri       0.00
109 15 Rez L. Gimenez       0.00

Gran Billy
Widzowie: 145 (Miejsca stojące: 110, Miejsca siedzące: 33, Miejsca dla VIPów: 2)
Guillermo Abaurre rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. W 4 minucie meczu rzut wolny dla ekipy CeciForEver. Wykonywał go Eloy Cordearo. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Los Trip. Piłkarze drużyny CeciForEver protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Ildefonso Lizbeth. Kibice drużyny CeciForEver skandują głośne "Paulo Larra". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Nemesio Alonso nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 8 minuta i 1-0. Wspaniały rzut w prawą stronę i Nemesio Alonso broni w trudnej sytuacji w 14 minucie meczu. Victor Alfonso powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Paulo Larra ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 17 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Nemesio Alonso mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Los Trip przecierają oczy ze zdumienia. W 27 minucie meczu Cosme Guzman powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Prospero Camerino zdołał go obronić. Zamieszanie pod bramką drużyny Los Trip w 30 minucie meczu. Do piłki dopada Paulo Larra i strzela przy lewym słupku. Nemesio Alonso z najwyższym trudem łapie piłkę. Po 35 minutach gry potrzebna była zmiana. Victor Alfonso najwyraźniej doznał jakiegoś urazu uda i nie był w stanie dokończyć spotkania. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 35 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Eduardo Paul protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Trener drużyny CeciForEver przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Victor Alfonso wprowadza Lisandro Daunte który na pewno ożywi grę zespołu. Właśnie upłynęła 36 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Eduardo Paul. Leopoldo Mattin nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 38 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Właśnie upłynęła 40 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Marcial Eufrasio. W 41 minucie meczu Hector Lobo strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Prospero Camerino rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 43 minuta meczu. Paulo Larra uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 4-0. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny CeciForEver, którym był Lisandro Daunte mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Drużyna CeciForEver prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 4-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna Los Trip z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Paulo Larra rozpoczął drugą połowę. W 51 minucie tego spotkania Leopoldo Mattin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Nemesio Alonso nie dał rady zapobiec utracie bramki. 5-0. Właśnie upływała 55 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Lisandro Daunte. Nemesio Alonso rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 6-0. 58 minuta meczu. Paulo Larra strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Nemesio Alonso. Nie ma gola. Właśnie upłynęła 59 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Hector Lobo. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Los Trip aby obronić tą piłkę. W 68 minucie meczu, Lisandro Daunte z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Nemesio Alonso wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 7-0.Ładny strzał w 71 minucie oddał Leopoldo Mattin. Niestety minimalnie niecelny. 72 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Paulo Larra, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Los Trip. Nemesio Alonso będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 8-0. 75 minuta meczu. Paulo Larra uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Los Trip. Nemesio Alonso puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 9-0. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Eloy Cordearo na pewno zna odpowiedź. Paulo Larra strzelał w 83 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Los Trip stał i się przyglądał doskonałej akcji drużyny CeciForEver. Jednak Leopoldo Mattin nie potrafił jej zakończyć celnym strzałem. W 92 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Lisandro Daunte przechodzi nad poprzeczką bramki rywala.