111 14 Nap 72' C. Aabin       2.38
56 15 Rez A. Recour       0.00
154 16 Rez M. Garrincha       0.00

El Coliseo
Widzowie: 150 (Miejsca stojące: 113, Miejsca siedzące: 34, Miejsca dla VIPów: 3)
Natalio Fidele nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 4 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Eustaquio Reyes w 17 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️. Wspaniały rzut w lewą stronę i Samuel Hurko broni w trudnej sytuacji w 18 minucie meczu. Natalio Fidele powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 20 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Feliciano Ledesma. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Eduardo Markel próbował szybko wznowić grę z autu w 26 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Norberto Sedeni. Gdyby w 27 minucie Feliciano Ledesma zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.Ładny strzał w 30 minucie oddał Feliciano Ledesma. Niestety minimalnie niecelny. Wspaniały rzut w prawą stronę i Paolo Urko broni w trudnej sytuacji w 32 minucie meczu. Feliciano Ledesma powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 33 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Denis Gaufred. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Arnaldo Tome znalazł się w doskonałej sytuacji w 34 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Zmiana w drużynie Pretorianos FC. Norberto Sedeni schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Leandro Argi. 37 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️. Eduardo Markel będzie zagrywać piłkę. 40 minuta meczu, Amador Cordarrel strzela, lecz Paolo Urko rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Denis Gaufred zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Pretorianos FC - ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ 0-1. Miejmy nadzieję, że w drugiej części obie ekipy stworzą ekscytujące widowisko. Chwila odpoczynku z pewnością doda im nieco sił.

Arnaldo Tome rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Właśnie upłynęła 51 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Amador Cordarrel. Feliciano Ledesma ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 53 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Paolo Urko mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Pretorianos FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Higinio Patxi i zagrał ją w pole karne. W 55 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Higinio Patxi, ale Paolo Urko wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. W 58 minucie Eduardo Markel próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Leandro Argi. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 59 minucie Amador Cordarrel wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Pretorianos FC. Paolo Urko nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 0-2!! 63 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Can Abi. Piłkę przejmuje Mateo Medina. Wymarzona sytuacja dla drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ w 66 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Feliciano Ledesma. Paolo Urko rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 71 minucie spotkania Denis Gaufred zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Pretorianos FC. Piłkarze drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Denis Gaufred. Zmiana w drużynie ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️. Feliciano Ledesma schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Can Aabin. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Pretorianos FC. Piłkarze drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Denis Gaufred. Rzut wolny dla drużyny Pretorianos FC. Arnaldo Tome podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Piłkarze rezerwowi drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie César Pereyra. Z boiska zejdzie Eustaquio Reyes. Arnaldo Tome w 76 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Pretorianos FC. W 77 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Amador Cordarrel. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Angel Barto pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Pretorianos FC. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 79 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Angel Barto. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️. Do piłki podszedł Amador Cordarrel. W 83 minucie Amador Cordarrel zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Amador Cordarrel znalazł się w doskonałej sytuacji w 83 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 88 minucie meczu drużyna ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Higinio Patxi. W 90 minucie meczu obrońca drużyny Pretorianos FC nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Higinio Patxi. W 91 minucie rzut rożny dla zespołu ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Can Aabin jednak Paolo Urko ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Wymarzona sytuacja dla drużyny ⚽️YORBO-CANNABIS-CLUB⚽️ w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Can Aabin. Paolo Urko rzucił się jednak w lewo i obronił go. Właśnie upłynęła 95 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Gavino Felipo.