27 14 Rez T. Playo       0.00
32 15 Rez E. Juvenal       0.00
35 16 Rez J. Quinito       0.00

SUPERNOVA ARENA
Widzowie: 153 (Miejsca stojące: 115, Miejsca siedzące: 35, Miejsca dla VIPów: 3)
Już na starcie spotkania Arda Izmir potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Wymarzona sytuacja dla drużyny Soroca F.C. w 3 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Teobaldo Guilabertus. Cornelio Nardo rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 5 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Abel Pasqualini. 6 minuta meczu, Carl Puyol uderza piłkę bardzo mocno z dystansu. Po drodze ociera się o jednego z obrońców i zmierza do bramki w lewym rogu. Zaskoczony tym rykoszetem Pedro Rito nie mający jednak zbyt dużych szans na skuteczną interwencję dokonuje cudu i wręcz w nieprawdopodobnym stylu broni ten strzał. Arda Izmir znalazł się w doskonałej sytuacji w 10 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 11 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Ubaldo Oinatz z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Rzut wolny dla drużyny DESTROY. Ubaldo Oinatz podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gdyby w 20 minucie Teobaldo Guilabertus zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Carl Puyol w 21 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, DESTROY. Atilano Maidana znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością.Ładny strzał w 25 minucie oddał Arda Izmir. Niestety minimalnie niecelny. W 43 minucie, Arda Izmir decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Soroca F.C., lecz Pedro Rito zdołał ją wypiąstkować. Zamieszanie pod bramką drużyny Soroca F.C. wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Carl Puyol i zagrał ją w pole karne. W 45 minucie tego spotkania Atilano Maidana wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Cornelio Nardo nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. Po pierwszej części meczu piłkarze obu drużyn zeszli do szatni z wynikiem remisowym. Zapewne trenerzy obu ekip będą chcieli zmotywować teraz swoich graczy do jeszcze lepszej gry.

Wymarzona sytuacja dla drużyny Soroca F.C. w 53 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Atilano Maidana. Cornelio Nardo rzucił się jednak w lewo i obronił go. Arda Izmir przeprowadza wspaniały rajd w 64 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Soroca F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Pedro Rito zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny DESTROY! W 66 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny DESTROY. Carl Puyol uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Pedro Rito musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Cesar Gau znalazł się w doskonałej sytuacji w 68 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Arda Izmir ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 71 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Pedro Rito mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Arda Izmir znalazł się w doskonałej sytuacji w 72 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 73 minuta meczu, Anibal Heriberto strzela, lecz Cornelio Nardo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 74 minucie Arda Izmir wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Soroca F.C.. Pedro Rito nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 2-1!! Teobaldo Guilabertus ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 79 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Cornelio Nardo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 79 minuta meczu. Teobaldo Guilabertus uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny DESTROY. Cornelio Nardo puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-2. W 86 minucie meczu rzut wolny dla ekipy DESTROY. Wykonywał go 楚剑梁. W 87 minucie pięknie do strzału złożył się Americo Ignado. Niestety piłka wylądowała w pobliskim stawie. Gdyby w 96 minucie Elvio Colon zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Stworzyły one widowisko, które do końca trzymało w napięciu. Zauważyli to kibice, którzy oklaskami nagradzają trud, jaki w to spotkanie włożyły obie ekipy.