86 11 Nap G. Lidon       4.04
101 12 Rez N. Ochavarri       0.00
139 13 Rez A. Adrada       0.00

Vale of Knights
Widzowie: 160 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Brendan Otto. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Gdyby w 9 minucie Brendan Otto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Osorio Ubago w 13 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, JUVENTUS BIANCONERI FC. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mino Domene broni w trudnej sytuacji w 14 minucie meczu. Brendan Otto powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 17 minuta meczu. Brendan Otto uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny JUVENTUS BIANCONERI FC. Mino Domene puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny JUVENTUS BIANCONERI FC. Piłkarze drużyny Black Knights FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Lucila Bilbao. 22 minuta meczu, George Cao Xiao uderza piłkę bardzo mocno z dystansu. Po drodze ociera się o jednego z obrońców i zmierza do bramki w lewym rogu. Zaskoczony tym rykoszetem Mino Domene nie mający jednak zbyt dużych szans na skuteczną interwencję dokonuje cudu i wręcz w nieprawdopodobnym stylu broni ten strzał. Gdyby w 26 minucie Diego Cabrera zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Black Knights FC przecierają oczy ze zdumienia. W 32 minucie meczu Brendan Otto powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mino Domene zdołał go obronić. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 36 minucie meczu spowodował, że Seth Otto został upomniany żółtą kartką. Gdyby w 38 minucie Osorio Ubago zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 40 minucie meczu drużyna JUVENTUS BIANCONERI FC wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Victoro Cangas. Rzut wolny dla drużyny JUVENTUS BIANCONERI FC. Lucila Bilbao podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 43 minucie Marco Sheldon oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Mino Domene rzucił się w lewą stronę i pewnie chwycił piłkę. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 2-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Ari Holcomb znalazł się w doskonałej sytuacji w 52 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Ari Holcomb ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 52 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mino Domene mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Diego Cabrera znalazł się w doskonałej sytuacji w 60 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 61 minuta meczu, Ari Holcomb strzela, lecz Mino Domene rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 65 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Black Knights FC. Jednak Brendan Otto w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Mino Domene bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 69 minucie meczu rzut wolny dla ekipy JUVENTUS BIANCONERI FC. Wykonywał go Lucila Bilbao. Gdyby w 72 minucie Brendan Otto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 73 minucie Diego Cabrera zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Black Knights FC przecierają oczy ze zdumienia. W 73 minucie meczu Diego Cabrera powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Mino Domene zdołał go obronić. Ari Holcomb ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 75 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mino Domene mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Marco Sheldon był bliski celu w 83 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Brendan Otto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 86 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Mino Domene mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny JUVENTUS BIANCONERI FC. Piłkarze drużyny Black Knights FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Osorio Ubago. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny JUVENTUS BIANCONERI FC. Do piłki podszedł Jurdan Pinillas. 95 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. George Cao Xiao oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Mino Domene wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Black Knights FC wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.