34 13 Rez J. Siggman       0.00
38 14 Rez J. Eliasson       0.00
35 15 Rez C. Möllgren       0.00

Mellanhedens IP
Widzowie: 161 (Miejsca stojące: 121, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
Timmy Nyman rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 5 minucie meczu spowodował, że Urban Kellberg został upomniany żółtą kartką. Urban Kellberg w 5 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Schmeissen FC. Emanuel Strandberg nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 7 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kibice drużyny Schmeissen FC przecierają oczy ze zdumienia. W 9 minucie meczu Urban Kellberg powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Jim Hultman zdołał go obronić. W 11 minucie tego spotkania Emanuel Strandberg wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Jim Hultman nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Właśnie upłynęła 19 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Kurt Asplund. Urban Kellberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jim Hultman mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 24 minucie meczu Timmy Nyman strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Jimmie Bergström rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 28 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Kurt Asplund i zagrywa ją na wolne pole. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Jeff Winger może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Emanuel Strandberg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 34 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jim Hultman mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kurt Asplund wyrzucił piłkę z autu w 39 minucie, ale przejął ją Armindo Anjos. 41 minuta meczu. Urban Kellberg uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Bulltofta BB. Jim Hultman puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-4. 44 minuta spotkania. Urban Kellberg w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Bulltofta BB. Jim Hultman spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna Schmeissen FC prowadzi 0-5 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Emanuel Strandberg rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 51 minucie Urban Kellberg wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Bulltofta BB. Jim Hultman nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 0-6!! Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Emanuel Strandberg na pewno zna odpowiedź. 56 minuta meczu. Urban Kellberg uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Bulltofta BB. Jim Hultman puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-7. 58 minuta meczu. Urban Kellberg uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Bulltofta BB. Jim Hultman puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-8. Wictor Carlsson uprzedził zawodnika drużyny przeciwnej i przejął piłkę, po tym jak Kurt Asplund wyrzucił ją z autu w 62 minucie. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Bulltofta BB. Piłkarze drużyny Schmeissen FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Kurt Asplund. Właśnie upływała 66 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Emanuel Strandberg. Jim Hultman rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-10. Kurt Asplund próbował szybko wznowić grę z autu w 72 minucie, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejął Armindo Anjos. W 73 minucie tego spotkania Emanuel Strandberg wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Jim Hultman nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-11. Gdyby w 76 minucie Urban Kellberg zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 77 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Bulltofta BB. Wykonywał go Ingvar Kvist. Emanuel Strandberg pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Bulltofta BB. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 81 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Schmeissen FC. Wykonywał go Emanuel Strandberg. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 83 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Rune Billström protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Rune Billström w 83 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Schmeissen FC. W 85 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Emanuel Strandberg. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Zamieszanie pod bramką drużyny Bulltofta BB w 91 minucie meczu. Do piłki dopada Urban Kellberg i strzela przy prawym słupku. Jim Hultman z najwyższym trudem łapie piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny Schmeissen FC w 94 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Emanuel Strandberg. Jim Hultman rzucił się jednak w prawo i obronił go. Drużyna Bulltofta BB schodzi z boiska pokonana po bardzo zaciętym meczu. Obie drużyny rzuciły na szalę wszystkie swoje umiejętności i minimalnie lepsza okazała się drużyna Schmeissen FC. Mecz mógł się podobać!