65 13 Rez R. Mustikas       0.00
50 14 Rez R. Rähn       0.00
51 15 Rez V. Ilmjärv       0.00

TO THE MOON
Widzowie: 163 (Miejsca stojące: 123, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
鲁建默 rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. 4 minuta meczu, 鲁建默 strzela, lecz Vahur Aav rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 10 minucie, Benno Bauer decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Fc Meremõisa, lecz Vahur Aav zdołał ją wypiąstkować. Obrońca drużyny Fc Meremõisa zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 11 minucie meczu z narożnika będzie podawał Benno Bauer. Iker Füllkrug pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Fc Meremõisa. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Iker Füllkrug w 12 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Outer Space FC. Iker Füllkrug w 16 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Outer Space FC. 16 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Roomet Leego oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Rudolf Dörr wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w prawą stronę łapiąc piłkę w rękawice. 鲁建默 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 19 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vahur Aav mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 21 minuta meczu, Benno Bauer strzela, lecz Vahur Aav rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Benno Bauer ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vahur Aav mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Joost Mackenthun ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vahur Aav mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Frederic Burg ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 33 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vahur Aav mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Frederic Burg w 40 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Outer Space FC. Właśnie upłynęła 43 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jüri Trumm. Teraz obie drużyny mają czas na wymianę zdań z kolegami z drużyny. Pierwsza połowa na remis, ale mamy nadzieję zobaczyć jeszcze jakieś bramki w drugiej połowie.

MVP
Vahur Aav

Kibice drużyny Fc Meremõisa przecierają oczy ze zdumienia. W 52 minucie meczu Jüri Trumm powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Rudolf Dörr zdołał go obronić. Kaido Vinter znalazł się w doskonałej sytuacji w 52 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 53 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Madis Rändkivi. 56 minuta meczu, 鲁建默 strzela, lecz Vahur Aav rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 57 minucie, Benno Bauer decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Fc Meremõisa, lecz Vahur Aav zdołał ją wypiąstkować. Właśnie upływała 59 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Jüri Trumm. Rudolf Dörr rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny Outer Space FC w 64 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Benno Bauer. Vahur Aav rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 64 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Frederic Burg. Chwila nieuwagi w 65 minucie meczu mogła drogo kosztować drużynę Outer Space FC. Pozostawiony bez opieki Madis Rändkivi oddał zaskakujący strzał z dystansu. Piłka z impetem leciała do bramki przy lewym słupku, ale padła łupem bramkarza. Rudolf Dörr wykazał się wielkimi możliwościami. W 70 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Roland Toom z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Rzut wolny dla drużyny Fc Meremõisa. Roland Toom podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Julius Kree w 72 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Fc Meremõisa. W 73 minucie pięknie do strzału złożył się Benno Bauer. Niestety piłka wylądowała w pobliskim stawie. Właśnie upłynęła 76 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Frederic Burg. Kaido Vinter ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 81 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Rudolf Dörr mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Fc Meremõisa. Do piłki podszedł Raigo Ruut. Kibice drużyny Outer Space FC przecierają oczy ze zdumienia. W 83 minucie meczu Benno Bauer powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Vahur Aav zdołał go obronić. Drużyna Fc Meremõisa wykorzystała w dzisiejszym spotkaniu limit szczęścia na cały sezon. Mimo fatalnej dyspozycji, wygrywają spotkanie ku uciesze garstki kibiców. Stare porzekadło mówi, że zwycięzców się nie sądzi, ale czy prezentując taki styl można osiągnąć coś na dłuższą metę?