42 14 Cse. C. Palmeira       0.00
30 15 Cse. J. Cardoso       0.00

Estádio Fura Balizas
Nézőszám: 206 (Állóhely: 155, Ülőhely: 47, VIP páholy: 4)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Afonso Vilaverde kezdõrúgásával elindult a játék. A nézõk ovációja fogadta Afonso Vilaverde hajszálpontos lövését, 0-1. A labda Evaristo Ovando kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 4. percében. Evaristo Ovando ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Afonso Vilaverde hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 8. percében. Evaristo Ovando szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Afonso Vilaverde által a mérkõzés 13 percében kapura küldött lövést. 14 percnyi játék után a késve érkezõ FC Fura Balizas védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! Belchior Orella indult, hogy elvégezze. Szögletet követõen Belchior Orella (Carrada d´Ansiedade FC) került helyzetbe, hatalmas lövését Evaristo Ovando csak üggyel-bajjal tudta megkaparintani. A meccs 19. percében Moisés Antas begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. A mérkõzés 19. percében egy Carrada d´Ansiedade FC szabadrúgásra került a sor, Moisés Antas készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Hilário Fernandes a találkozó 24. percében figyelmetlenül végezte el a partdobást, Carlos Poças (Carrada d´Ansiedade FC) szemfüles volt, és lecsapott a labdára. Evaristo Ovando szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Afonso Vilaverde által a mérkõzés 25 percében kapura küldött lövést. A találkozó 27. percében ajtó-ablak helyzet tárult Moisés Antas elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Evaristo Ovando lábában. 29. perc: Emanuel Gama szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Pascoal Antas kemény lövése gondot okozott Márcio Moura számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Pascoal Antas gólt szerzett, 1-1. A meccs 30. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Márcio Moura kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 37 percnyi játékot követõen Márcio Moura (Carrada d´Ansiedade FC) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Pascoal Antas szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Evaristo Ovando (FC Fura Balizas) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Emanuel Gama éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 40. percében. Majd 42 percet követõen %payerId% (FC Fura Balizas) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Pascoal Antas könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 46. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret.

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Pascoal Antas a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. 53. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Márcio Moura nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. A szögletbõl élesen a kapu elé lõtt labdába Pascoal Antas tette bele a fejét, azonban a fejes célt tévesztett és méterekkel kerülte el a kaput. Evaristo Ovando (FC Fura Balizas) némi szerencsével csípte el Moisés Antas lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. 59 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Evaristo Ovando (FC Fura Balizas) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Emanuel Gama lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Majd 59 percet követõen %payerId% (FC Fura Balizas) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 63 percnyi játék után Per-Oskar Cane (Carrada d´Ansiedade FC) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A találkozó 65. percében ajtó-ablak helyzet tárult Pascoal Antas elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Márcio Moura lábában. Márcio Moura a kapu közepén állt, ám szerencséjére Pascoal Antas közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 69. percében. Frederico lago remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 72. percében. FC Fura Balizas-csere történt: Filipe Prates jött António Semedo helyére. A vérmesebb Carrada d´Ansiedade FC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 73 eltelt percet követõen. Frederico lago szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A felháborodott FC Fura Balizas szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Carrada d´Ansiedade FC javára 76 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Belchior Orellat durva szabálytalanságáért. FC Fura Balizas-csere történt: Márcio Cordeiro jött Pascoal Antas helyére. Márcio Cordeiro a játékidõ 78. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 81. percében, ha Márcio Cordeiro jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Márcio Moura fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. 81. perc: Márcio Cordeiro kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Márcio Moura remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 83 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Xie Guang száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Carrada d´Ansiedade FC játékosok körül. 83. perc: az ellenfél büntetõterületére betörõ Carrada d´Ansiedade FC játékos hatalmasat esett egy lökés következtében. A bíró szabálytalannak látta az esetet és a büntetõpontra mutatott: Carrada d´Ansiedade FC 11es! Afonso Vilaverde kemény lövése gondot okozott Evaristo Ovando számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 92. perc: Márcio Cordeiro kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Márcio Moura remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Angelo Sardinha durva szabálytalanságát a meccs 92. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Egy ütközés nyomán a sértett FC Fura Balizas szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 92. percében. Angelo Sardinha hatalmas lövést eresztett meg. 94. perc: Márcio Moura kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Márcio Cordeiro (FC Fura Balizas) elõl. Balszerencséjére Márcio Cordeiro érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 3-1! 98. perc: Per-Oskar Cane rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. A meccs végén a gyõztes FC Fura Balizas játékosok felemelt karral ünnepelték a nehezen kivívott gyõzelmet. Aztán a nemes ellenfél Carrada d´Ansiedade FC gárdájának tagjaihoz léptek, hogy megköszönjék a kemény, ám sportszerû küzdelmet.