19 14 Pom 78' 徐云德       0.50
20 15 Obr 78' 陶弘正       0.50
21 16 Rez 苏建晨       0.00

Eternal Flame Arena
Widzowie: 175 (Miejsca stojące: 132, Miejsca siedzące: 40, Miejsca dla VIPów: 3)
W 13 minucie, 林枫西 decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny PHOENIX SC, lecz Kurniawan Bisri zdołał ją wypiąstkować. Art 夏侯渊 przeprowadza wspaniały rajd w 18 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny PHOENIX SC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Kurniawan Bisri zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术! Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny PHOENIX SC. Do piłki podszedł Stanley Budikusuma. Art 夏侯渊 przeprowadza wspaniały rajd w 25 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny PHOENIX SC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Kurniawan Bisri zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术! Leo Kawilarang był bliski celu w 26 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 30 minucie 林枫西 zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. W 32 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Leo Kawilarang.Ładny strzał w 37 minucie oddał 林枫西. Niestety minimalnie niecelny. Kibice drużyny PHOENIX SC przecierają oczy ze zdumienia. W 40 minucie meczu Leo Kawilarang powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Art 曹真 zdołał go obronić. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术. Do piłki podszedł 曲亦宽. 47 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny PHOENIX SC. Johan Assegaf będzie zagrywać piłkę. Nadeszła wyczekiwana zmiana w PHOENIX SC. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Bagol Kalla będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Deden Amiruddin. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Rzut wolny dla drużyny PHOENIX SC. Johan Assegaf podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gospodarze tego spotkania narzucili swój styl gry w pierwszej połowie i zasłużenie prowadzą 1-0 z drużyną ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术. Ciekawe czy zespół PHOENIX SC poprawi bilans bramkowy w drugiej połowie.

MVP
何岚邦

Niewiele brakowało by daleki strzał 狄烨烨 oddany w 48 minucie przyniósł by bramkę. Jednak jeszcze nie tym razem. Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Art 夏侯渊. Art 夏侯渊 ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 52 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kurniawan Bisri mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 林枫西 w 53 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术. Wymarzona sytuacja dla drużyny PHOENIX SC w 54 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Johan Assegaf. Art 曹真 rzucił się jednak w prawo i obronił go. Johan Assegaf znalazł się w doskonałej sytuacji w 54 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 62 minucie Wawan Setiamiharja zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 62 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Wawan Setiamiharja, pomimo że do bramki miał tylko kilka metrów. Gdyby w 72 minucie Art 夏侯渊 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 74 minuta meczu. Art 夏侯渊 próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Trener drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术 daję szanse 徐云德, który zastępuje 郝枫鹏. Piłkarze rezerwowi drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术 rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie 陶弘正. Z boiska zejdzie 曲亦宽. Właśnie upłynęła 82 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Johan Assegaf. Endi Prawiranegara pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny ☆冰谷☆〓嗜血〓杀戮ヤ艺术. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. W 85 minucie na daleki strzał zdecydował się 杜烽义. Pytanie tylko, po co? Piłka otarła się o chorągiewkę stojącą w narożniku boiska. 90 minuta meczu. Art 夏侯渊 strzela, lecz Kurniawan Bisri rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 91 minuta meczu, Leo Kawilarang strzela, lecz Art 曹真 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu.