214 10 Nap M. Bakakos     2 9.41
206 11 Nap M. Kouklakis     2 9.19
219 12 Rez T. Kontargyris       0.00

Stade des Lumières
Widzowie: 159 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ. Piłkarze drużyny Formation Pure Lyonnaise protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Makis Zounis. Hamza Le Forestier znalazł trochę wolnego miejsca w 3 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ. Anestis Eleftheriadis był jednak na posterunku i rzucając się w lewą stronę zdołał obronić ten strzał. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ. Do piłki podszedł Panagiotis Nikolakoglou. Płaski strzał, który oddał Étienne Lebret w 6 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Étienne Lebret może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 9 minucie meczu rzut wolny dla ekipy ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ. Wykonywał go Adamantios Theodorakakos. Étienne Lebret znalazł się w doskonałej sytuacji w 12 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 14 minucie meczu Étienne Lebret strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Anestis Eleftheriadis rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Kibice drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ przecierają oczy ze zdumienia. W 18 minucie meczu Michalis Bakakos powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Brian Soria zdołał go obronić. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ, którym był Stamatis Charalambidis mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Właśnie upłynęła 21 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Alexandros Karameris. Davy Giacomoni ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Anestis Eleftheriadis mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Formation Pure Lyonnaise w 28 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Yohann Prévôt. Anestis Eleftheriadis rzucił się jednak w lewo i obronił go. Michalis Bakakos nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 34 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 35 minucie tego spotkania Marinos Kouklakis wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Brian Soria nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-1. Adamantios Theodorakakos ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 43 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Brian Soria mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ w 44 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Stamatis Charalambidis. Brian Soria rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 45 minucie Michalis Bakakos wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Formation Pure Lyonnaise. Brian Soria nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!! Nieoczekiwanie drużyna Formation Pure Lyonnaise przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ z pewnością wierzą, że wynik 0-2 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Marinos Kouklakis. Wspaniały rzut w lewą stronę i Brian Soria broni w trudnej sytuacji w 52 minucie meczu. Marinos Kouklakis powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Brian Soria broni w trudnej sytuacji w 54 minucie meczu. Michalis Bakakos powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 61 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Theodosis Kostenoglou protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Właśnie upłynęła 62 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Theodosis Kostenoglou. W 65 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Davy Giacomoni. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gdyby w 68 minucie Panagiotis Nikolakoglou zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 71 minucie Marinos Kouklakis wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Formation Pure Lyonnaise. Brian Soria nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-4!! Marinos Kouklakis nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 76 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Michalis Bakakos zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? W 87 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Marinos Kouklakis przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Formation Pure Lyonnaise, którym był Davy Giacomoni mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 96 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Marinos Kouklakis przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Spotkanie mogło ucieszyć wszystkich koneserów taktyki futbolowej Obie drużyny pokazały piłkarskie szachy w pełnej krasie lecz po ostatnim gwizdku tylko piłkarze ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΛΟΜΟΥ mogą się cieszyć ze zwycięstwa.