144 9 Nap B. Schuler       2.71
145 10 Nap F. Naumann     1 5.67
163 11 Nap V. Ducharme       3.15

De kikkerkazerne
Widzowie: 150 (Miejsca stojące: 113, Miejsca siedzące: 34, Miejsca dla VIPów: 3)
4 minuta spotkania. Jamie Lembrechts w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Fc Tuggen. Teobaldo Wellauer spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. W 6 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Kickers United. Jednak Jamie Lembrechts w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Teobaldo Wellauer. 9 minuta meczu. Jamie Lembrechts strzela, lecz Teobaldo Wellauer rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Kickers United w 11 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jamie Lembrechts. Teobaldo Wellauer rzucił się jednak w prawo i obronił go. Rzut wolny dla drużyny Fc Tuggen. Mischa Fuchs podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 16 minuta meczu. Jamie Lembrechts próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 17 minucie meczu spowodował, że Michel Leubler został upomniany żółtą kartką. Ładny strzał w 24 minucie oddał Mathias Fierens. Niestety minimalnie niecelny. W 27 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Fc Tuggen. Wykonywał go Bernd Schuler. W 33 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Kickers United. Wykonywał go Jannes De Vos. Fidelio Naumann znalazł trochę wolnego miejsca w 33 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Kickers United. Yanne Neels był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Kibice drużyny Kickers United skandują głośne "Jamie Lembrechts". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Teobaldo Wellauer nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 40 minuta i 1-0. W 44 minucie tego spotkania Jamie Lembrechts wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Teobaldo Wellauer nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. Do przerwy gospodarze prowadzą 2-0. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Kibice drużyny Kickers United przecierają oczy ze zdumienia. W 53 minucie meczu Jamie Lembrechts powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Teobaldo Wellauer zdołał go obronić. W 55 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jacob Clement. Fidelio Naumann znalazł trochę wolnego miejsca w 56 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Kickers United. Yanne Neels był jednak na posterunku i rzucając się w lewą stronę zdołał obronić ten strzał. 63 minuta meczu. Jannes De Vos uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Fc Tuggen. Teobaldo Wellauer puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-0. Jamie Lembrechts był bliski celu w 67 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 71 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Jannes De Vos. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. 76 minuta meczu. Jamie Lembrechts uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Fc Tuggen. Teobaldo Wellauer puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 4-0. Gilian Kints w 80 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Kickers United. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 83 minucie Fidelio Naumann wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Kickers United. Yanne Neels nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 4-1!! Jamie Lembrechts ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 87 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Teobaldo Wellauer mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny Fc Tuggen w 89 minucie meczu. Do piłki dopada Jamie Lembrechts i strzela przy lewym słupku. Teobaldo Wellauer z najwyższym trudem łapie piłkę. Victor Ducharme przeprowadza wspaniały rajd w 91 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Kickers United i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Yanne Neels zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Fc Tuggen! Gdyby w 93 minucie Jamie Lembrechts zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 94 minuta meczu, Jamie Lembrechts strzela, lecz Teobaldo Wellauer rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Jamie Lembrechts ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 95 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Teobaldo Wellauer mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.