39 11 Nap E. van Loen       5.18
52 12 Rez J. Gulpen       0.00
45 13 Rez J. van Gessel       0.00

Төв цэнгэлдэх хүрээл
Widzowie: 159 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
Elbert van Loen rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Constantijn Van Deyck w 2 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Ulan Bator Football Club. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Ulan Bator Football Club. Piłkarze drużyny Jacksonville 67 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Aaron Van Hooveldt. 6 minuta tego spotkania. Gabriel Wellens z ekipy Ulan Bator Football Club sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu Jacksonville 67. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 1-0. 11 minuta meczu. Youri Oortwijn uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Ulan Bator Football Club. Klaus Snyers puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. Youri Oortwijn ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 13 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Klaus Snyers mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 15 minucie Youri Oortwijn wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Ulan Bator Football Club. Klaus Snyers nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-2!! W 19 minucie tego spotkania Gabriel Wellens wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Erben Lanting nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-2. 26 minuta meczu mogła okazać się decydująca dla losów spotkania. Samuel Van Eede oddał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Erben Lanting wyczuł jednak intencje strzelającego i rzucił się w lewą stronę łapiąc piłkę w rękawice. Właśnie upływała 27 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Gabriel Wellens. Erben Lanting rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 3-2. Constantijn Van Deyck przeprowadza wspaniały rajd w 35 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Jacksonville 67 i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Erben Lanting zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ulan Bator Football Club! Zamieszanie pod bramką drużyny Ulan Bator Football Club w 38 minucie meczu. Do piłki dopada Youri Oortwijn i strzela przy lewym słupku. Klaus Snyers z najwyższym trudem łapie piłkę. Elbert van Loen był bliski celu w 42 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Toon Dekker pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Jacksonville 67. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Toon Dekker w 43 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Ulan Bator Football Club. Reinhard Nagel znalazł trochę wolnego miejsca w 45 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Ulan Bator Football Club. Klaus Snyers był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Youri Oortwijn znalazł się w doskonałej sytuacji w 47 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gospodarze zeszli do szatni z korzystnym wynikiem 3-2. Goście na pewno umotywowani przez swego trenera nie oddadzą pola bez walki w ostatnich 45 minutach meczu.

Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 52 minucie meczu spowodował, że Reinhard Nagel został upomniany żółtą kartką. W 52 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Jacksonville 67. Wykonywał go Reinhard Nagel. Gabriel Wellens ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 55 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Erben Lanting mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 59 minucie meczu Ryan Wiggers zachował się strasznie nieodpowiedzialnie. Za swoje głupie zagranie otrzymał czerwoną kartkę i naraził swój zespół, Jacksonville 67, na osłabienie. 59 minuta spotkania. Zawodnik drużyny Jacksonville 67 zostaje nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym. Sędzia nie ma wątpliwości i wskazuje na jedenastkę! Wymarzona sytuacja dla drużyny Jacksonville 67 w 67 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Elbert van Loen. Klaus Snyers rzucił się jednak w lewo i obronił go. Constantijn Van Deyck znalazł się w doskonałej sytuacji w 68 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 73 minuta tego spotkania. Gabriel Wellens z ekipy Ulan Bator Football Club sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu Jacksonville 67. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 5-2.Ładny strzał w 77 minucie oddał Gabriel Wellens. Niestety minimalnie niecelny. W 80 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Elbert van Loen przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 82 minucie strzelał Elbert van Loen. Piłka minęła jednak w bezpiecznej odległości prawy słupek bramki. Wymarzona sytuacja dla drużyny Ulan Bator Football Club w 83 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Gabriel Wellens. Erben Lanting rzucił się jednak w prawo i obronił go. 84 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Jacksonville 67. Gert Cales będzie zagrywać piłkę. 86 minuta meczu. Gert Cales uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Ulan Bator Football Club. Klaus Snyers puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 5-3. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Elbert van Loen może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Constantijn Van Deyck znalazł się w doskonałej sytuacji w 95 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 96 minucie strzelał Elbert van Loen. Piłka minęła jednak w bezpiecznej odległości prawy słupek bramki. Dwunasty zawodnik gospodarzy, którym zdecydowanie był sędzia tego spotkania przeważył swoimi stronniczymi decyzjami szalę zwycięstwa na korzyść drużyny Ulan Bator Football Club, pomimo iż to Jacksonville 67 przeważali i byli zespołem zasługującym na zwycięstwo.