51 14 Rez N. Gerber       0.00
93 15 Rez S. Lira       0.00
94 16 Rez J. Francisco Linares       0.00

Estádio Augusto Mohr
Widzowie: 160 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 37, Miejsca dla VIPów: 3)
Alexandre Albon rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Rzut wolny dla drużyny Jumeuc Futebol Clube. Dedé Fernandes podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 7 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Dedé Fernandes. W 9 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jacinto Vale. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Jumeuc Futebol Clube. Do piłki podszedł Patrick Sarmento. Perivaldo Ferreira znalazł się w doskonałej sytuacji w 19 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Jacinto Vale nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 26 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 41 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Alexandre Albon. W 42 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Giovanni Diniz.Ładny strzał w 43 minucie oddał Silvério de Senna. Niestety minimalnie niecelny. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 47 minucie Perivaldo Ferreira wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Jumeuc Futebol Clube. Aníbal Arruda nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-3!! Drużyna Jumeuc Futebol Clube będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Jumeuc Futebol Clube. Piłkarze drużyny Atlético da Colina protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Edson Sá. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Joaquim Massa może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 58 minucie Silvério de Senna posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Aníbal Arruda miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 59 minucie tego spotkania Perivaldo Ferreira wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Aníbal Arruda nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-4. W 62 minucie tego spotkania Joaquim Massa wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Aníbal Arruda nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-5. Wspaniały rzut w prawą stronę i Aníbal Arruda broni w trudnej sytuacji w 74 minucie meczu. Perivaldo Ferreira powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Jumeuc Futebol Clube. Do piłki podszedł Enrique Lara. Wymarzona sytuacja dla drużyny Atlético da Colina w 90 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Amadeu Paranaense. Aníbal Arruda rzucił się jednak w prawo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Atlético da Colina. Piłkarze drużyny Jumeuc Futebol Clube protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Vinícius Esteves. W 94 minucie Alexandre Albon zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 96 minutach spędzonych na boisku Baltazar Schmidt otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 96 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Jumeuc Futebol Clube. Wykonywał go Baltazar Schmidt. W 98 minucie spotkania Joaquim Massa w dość przypadkowy sposób otrzymał możliwość oddania strzału. Ale ten wyszedł mu jednak katastrofalnie. Mobilizacja zawodników i sztabu drużyny Jumeuc Futebol Clube oraz przedmeczowe zapowiedzi o walce do ostatniej minuty spotkania wystarczyły zaledwie na kilka początkowych minut. Dobra gra linii defensywnej Atlético da Colina oraz ich coraz składniejsze akcje ofensywne pozwoliły na kontrolowanie meczu i zapewnienie sobie korzystnego wyniku. Jedynie dobre serce albo zwichrowane celowniki snajperów Atlético da Colina utrzymały różnicę bramkową na takim poziomie.