102 12 Rez M. Arlines       0.00
83 13 Rez M. Alonso       0.00
100 14 Rez E. Arizabaleta       0.00

Raúl -Chupa- Riveros
Widzowie: 159 (Miejsca stojące: 120, Miejsca siedzące: 36, Miejsca dla VIPów: 3)
W 8 minucie spotkania Maximiliano Abeijon zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. 8 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Kalatakaya F.C.. Maximiliano Abeijon będzie zagrywać piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Kalatakaya F.C.. Do piłki podszedł Vincente Abel. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Arotza Abajas może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Chigüires De Mogadiscio, którym był Baristo Moriz mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Płaski strzał, który oddał Arotza Abajas w 29 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Chigüires De Mogadiscio, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. Lucas Abastas znalazł trochę wolnego miejsca w 33 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Chigüires De Mogadiscio. Luix Alzaga był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Wymarzona sytuacja dla drużyny Chigüires De Mogadiscio w 42 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Marcones Jimilio. Roger Abeitia rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 44 minucie Marcones Jimilio wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Kalatakaya F.C.. Roger Abeitia nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!!

Zmiana w drużynie Kalatakaya F.C.. Tavio Abarca przygotowuje się do gry. Boisko opuści Sotero Abastas. Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Idacio Correa rozpoczął drugą połowę. 56 minuta meczu. Idacio Correa strzela, lecz Roger Abeitia rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 57 minucie Cresenciano Peguero zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 60 minutach spędzonych na boisku Arotza Abajas otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Kalatakaya F.C.. Do piłki podszedł Arotza Abajas. Cresenciano Peguero znalazł się w doskonałej sytuacji w 64 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 67 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Feliciano Cedron. Rzut wolny dla drużyny Chigüires De Mogadiscio. Baristo Moriz podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Baristo Moriz znalazł się w doskonałej sytuacji w 74 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Loreto Abaurre może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Kalatakaya F.C., którym był Loreto Abaurre mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 92 minutach spędzonych na boisku Baladi Jorge otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. W 92 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Baladi Jorge.Ładny strzał w 93 minucie oddał Arotza Abajas. Niestety minimalnie niecelny. W 99 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Kalatakaya F.C.. Wykonywał go Lucas Abastas. Mecz był bardzo wyrównany i ciężko jest wskazać stronę przeważającą. Jednak to drużyna Chigüires De Mogadiscio wykazała się w tym meczu lepszą skutecznością i to ona schodzi z boiska bogatsza o zwycięstwo. Zawiedzeni kibice drużyny Kalatakaya F.C. opuszczają boisko.