3 13 Kp. 64' K. Şükrü       9.43
24 14 Cs. 70' X. Yu Chao     5 14.54

Ingatestone Park
Nézőszám: 190 (Állóhely: 143, Ülőhely: 44, VIP páholy: 3)
Barakat Al Motaire végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. Robert Collen ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 3. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Yaseen Al Hadad fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. A találkozó 3. percében ajtó-ablak helyzet tárult Robert Collen elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Yaseen Al Hadad lábában. Robert Collen könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 5. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. Yaseen Al Hadad szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Robert Collen által a mérkõzés 5 percében kapura küldött lövést. Yaseen Al Hadad kénytelen volt megadni magát Robert Collen jól helyezett lövését követõen a találkozó 6. percében. 0-1. Robert Collen a játékidõ 13. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 15 perce tartott a mérkõzés, amikor Gibrel Al Mansor bedobása rossz helyre került, Urbano Fidencio (KOO Tigers) megköszönte a szívességet és elszáguldott a labdával. Robert Collen egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Yaseen Al Hadad (Ingatestone) lábbal hárítani tudta. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 18. percében, ha Robert Collen jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Yaseen Al Hadad fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 23. percében ajtó-ablak helyzet tárult Urbano Fidencio elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Yaseen Al Hadad lábában. 23. perc: Yaseen Al Hadad kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Robert Collen (KOO Tigers) elõl. Balszerencséjére Robert Collen érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 0-3! Yaseen Al Hadad nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 26. percében is, amikor a kapus Robert Collen lövését nem tudta hárítani. 0-4! A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-5! Yaseen Al Hadad hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Robert Collen lövését. Yaseen Al Hadad nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 33. percében is, amikor a kapus Robert Collen lövését nem tudta hárítani. 0-6! Urbano Fidencio könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 41. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. 43 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Yaseen Al Hadad (Ingatestone) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Robert Collen lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 44 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Alfonso Cordario száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ KOO Tigers játékosok körül. 44. perc: Alfonso Cordario rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját.

53. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Yaseen Al Hadad nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. A találkozó 54. percében ajtó-ablak helyzet tárult Robert Collen elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Yaseen Al Hadad lábában. 56. perc: Robert Collen mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! Robert Collen kemény lövése gondot okozott Yaseen Al Hadad számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 61 perc telt el a meccsbõl, amikor Robert Collen pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Yaseen Al Hadad kezét is, 0-8. KOO Tigers-csere történt: Kudret Şükrü lépett a pályára Emin Bayram helyett. Yaseen Al Hadad a kapu közepén állt, ám szerencséjére Robert Collen közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 66. percében. Robert Collen könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 67. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. Yaseen Al Hadad (Ingatestone) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Robert Collen éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 67. percében. Xiao Yu Chao került a kapu elé, bevetõdve sikerült megelõznie a védõket és célbavenni a kaput. A labda elsuhant a meglepett Yaseen Al Hadad mellett és a sarokba gurult. 0-9 a mérkõzés 73. percében. 76. perc: Xiao Yu Chao gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Yaseen Al Hadad viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. Xiao Yu Chao (KOO Tigers) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 78. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 81 percnyi játék után Namık Kemal Eker lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 0-10. Yaseen Al Hadad rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. 84 percnyi játék után Xiao Yu Chao lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 0-11. Yaseen Al Hadad rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-12! Yaseen Al Hadad hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Xiao Yu Chao lövését. Xiao Yu Chao köszönetet mondhatott a betlizõ Ingatestone védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Yaseen Al Hadad mellett a hálóba találnia. A(z) KOO Tigers szurkolóit láthatóan nagyon fellelkesítette a jó játékkal kivívott siker, és a meccs lefújása után még hosszú ideig éltették a csapatukat.