10 11 Cs. İ. Altıncığlu     10 30.89
12 12 Kp. 50' M. Markel       6.96

Estadio Perdices
Nézőszám: 154 (Állóhely: 116, Ülőhely: 35, VIP páholy: 3)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Amado Rioja végezte el a kezdõrúgást. Nem a 3. perc volt az, amikor Arturo Erramun megmutatta tehetségét. Ennek Fernanco Peso (OZDEMIR FC) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 0-1. 8 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Arturo Erramun (La Acade) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Fernanco Peso lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 10. perc: Serkan Barbaros szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Egy ütközés nyomán a sértett La Acade szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 13. percében. Kazım Barbaros hatalmas lövést eresztett meg. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen İrfan Altıncığlu egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 14. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Arturo Erramun lábbal hárította. 16. perc: İrfan Altıncığlu kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Arturo Erramun remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen İrfan Altıncığlu egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 17. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Arturo Erramun lábbal hárította. Amado Rioja elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró OZDEMIR FC játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Amado Rioja hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A felháborodott OZDEMIR FC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél La Acade javára 24 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Amado Riojat durva szabálytalanságáért. 27 percnyi küzdelmet követõen İrfan Altıncığlu hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 0-2. İrfan Altıncığlu szerencséje nem ismert határokat, 39 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Arturo Erramun rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 0-3. İrfan Altıncığlu szerencséje nem ismert határokat, 44 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Arturo Erramun rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 0-4. Az öltözõbe igyekvõ La Acade játékosok eléggé bosszúsnak tûntek. A vendég OZDEMIR FC az elsõ félidõben 0-4 arányú vezetésre tett szert.

OZDEMIR FC-csere történt: Melchor Markel jött Rene Sampedro helyére. A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. İrfan Altıncığlu kezdõrúgásával indult a második félidõ. Arturo Erramun nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 54. percében is, amikor a kapus İrfan Altıncığlu lövését nem tudta hárítani. 0-5! A mérkõzés 57. percében egy La Acade szabadrúgásra került a sor, Leopoldo Ralondo készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. A játékból 59 perc telt el, amikor az õrizetlenül hagyott İrfan Altıncığlu meglépett a labdával és hirtelen mozdulattal kapura lõtt. A labda a meglepett Arturo Erramun mellett elsuhanva a jobb sarokban kötött ki. 0-6. 63 percnyi játék után İrfan Altıncığlu lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 0-7. Arturo Erramun rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. 66. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Arturo Erramun nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 66. percében, amikor İrfan Altıncığlu valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (0-8), mire Arturo Erramun feleszmélt és utána kapott. A mérkõzés 70. percében egy OZDEMIR FC szabadrúgásra került a sor, Fernanco Peso készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 75 percnyi játék után Fernanco Peso (OZDEMIR FC) gyors közbelépésének köszönhetõen elhalászta a labdát Saturnino Cayo bedobását követõen. İrfan Altıncığlu (OZDEMIR FC) õrizetlenül maradt az ellenfél kapuja elõtt, így az elé kerülõ labdát gond nélkül helyezhette a kapuba a találkozó 77. percében. 82 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Arturo Erramun (La Acade) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Fernanco Peso lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 83. perc: İrfan Altıncığlu takarásból váratlanul kapura tüzelt, Arturo Erramun (La Acade) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Saturnino Cayo bedobása a mérkõzés 85. percében egyenesen Florentino Dimas OZDEMIR FC irányába szállt. 86 percnyi játék után İrfan Altıncığlu erõs lövéssel próbált veszélyeztetni, a labda elsuhant a jobb alsó sarok mellett. A vetõdõ Arturo Erramun közbeavatkozására ezúttal nem volt szükség. İrfan Altıncığlu gólt szerzett, 0-11. A meccs 88. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Arturo Erramun kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 92 percnyi játék után Bonifacio Mouricio (La Acade) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Arturo Erramun (La Acade) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, İrfan Altıncığlu éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 92. percében. 93. perc: Fernanco Peso szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé.