124 11 Nap 75' P. Datsiuk     4 14.45
15 12 Nap 75' B. Rush     1 4.46
7 13 Nap 75' Q. Slattery       3.05

A. La Tota Carbajal
Widzowie: 184 (Miejsca stojące: 139, Miejsca siedzące: 42, Miejsca dla VIPów: 3)
Mecz rozpoczął Claudio Caniggia. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. 4 minuta meczu, Pasha Datsiuk strzela, lecz Paulo Rosio rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 4 minuta meczu. Pasha Datsiuk uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Atletas Campesinos F.C.. Paulo Rosio puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Gdyby w 7 minucie Pasha Datsiuk zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Frenchville Sports Club w 12 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Claudio Caniggia. Paulo Rosio rzucił się jednak w prawo i obronił go. 14 minuta meczu. Pasha Datsiuk uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Atletas Campesinos F.C.. Paulo Rosio puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-2. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 16 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. 马坚海 protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. 16 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Atletas Campesinos F.C.. 马坚海 będzie zagrywać piłkę. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Frenchville Sports Club, którym był Corey Alonso mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 20 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Atletas Campesinos F.C.. Wykonywał go Gavino Peru. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny Atletas Campesinos F.C. aby obronić tą piłkę. W 21 minucie meczu, Pasha Datsiuk z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Paulo Rosio wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 0-3. Luís Hernandez znalazł się w doskonałej sytuacji w 30 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Frenchville Sports Club w 32 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Corey Alonso. Paulo Rosio rzucił się jednak w prawo i obronił go. 32 minuta meczu. Corey Alonso uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Atletas Campesinos F.C.. Paulo Rosio puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-4. Claudio Caniggia ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 35 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Paulo Rosio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Corey Alonso ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 36 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Paulo Rosio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Claudio Caniggia ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 38 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Paulo Rosio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Claudio Caniggia znalazł się w doskonałej sytuacji w 38 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Claudio Caniggia ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 38 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Paulo Rosio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Frenchville Sports Club. Do piłki podszedł Pasha Datsiuk. W 43 minucie meczu drużyna Frenchville Sports Club wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Leon Mleczewski. W 43 minucie Leon Mleczewski posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Paulo Rosio miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 44 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Jon Klein z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W 44 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Jon Klein. W 45 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Joel Federigo. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Ku zaskoczeniu kibiców, piłkarze gospodarzy schodzą na przerwę z niekorzystnym wynikiem. Drużyna Frenchville Sports Club prowadzi 0-4 i zapewne nie da sobie tak łatwo wydrzeć zwycięstwa z rąk.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Joel Federigo rozpoczął drugą połowę. 51 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Frenchville Sports Club. Leon Mleczewski będzie zagrywać piłkę. Luís Hernandez był bliski celu w 51 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Wymarzona sytuacja dla drużyny Frenchville Sports Club w 53 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Claudio Caniggia. Paulo Rosio rzucił się jednak w prawo i obronił go. Rzut wolny dla drużyny Atletas Campesinos F.C.. Silvestre Gonzo podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Frenchville Sports Club, którym był Pasha Datsiuk mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wspaniały rzut w lewą stronę i Paulo Rosio broni w trudnej sytuacji w 64 minucie meczu. Best Didlock powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Pasha Datsiuk przeprowadza wspaniały rajd w 67 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Atletas Campesinos F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Paulo Rosio zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Frenchville Sports Club! Gdyby w 69 minucie Corey Alonso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Atletas Campesinos F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 70 minucie meczu Luís Hernandez powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Edvaldo Gaspar zdołał go obronić. Indywidualna akcja, na jaką się zdecydował gracz klubu Frenchville Sports Club - Pasha Datsiuk w 73 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka znalazła się w bramce mijając prawy jej słupek. 0-5. W miejsce bardzo zmęczonego Pasha Datsiuk wchodzi Berke Rush. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Frenchville Sports Club. 78 minuta spotkania. Remigio Handi w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Frenchville Sports Club. Edvaldo Gaspar spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Berke Rush w 80 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Frenchville Sports Club. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Frenchville Sports Club. Piłkarze drużyny Atletas Campesinos F.C. protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Corey Alonso. Właśnie upływała 86 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Berke Rush. Paulo Rosio rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-6. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Berke Rush na pewno zna odpowiedź. Wymarzona sytuacja dla drużyny Atletas Campesinos F.C. w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Joel Federigo. Edvaldo Gaspar rzucił się jednak w prawo i obronił go. Zwycięstwo drużyny Frenchville Sports Club było jak najbardziej zasłużone. Można tylko mieć nadzieję że trener gospodarzy nie pożegna się z posadą a jego zawodnicy nie załamią się po porażce ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem.