15 13 Cs. 69' L. Alario       0.72
13 14 Kp. 69' A. Bridoux       1.92

ULTRAS
Nézőszám: 157 (Állóhely: 118, Ülőhely: 36, VIP páholy: 3)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Rafa Santos Borré kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . A találkozó 4. percében ajtó-ablak helyzet tárult Leandro Monti elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Achille Albanesi lábában. Florencio Cutberto (Enzo FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Fulvio Grande éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 5. percében. A találkozó 5. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Fulvio Grande kapra továbbította a labdát, Florencio Cutberto (Enzo FC) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. Achille Albanesi szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Silvestre Deunoro által a mérkõzés 7 percében kapura küldött lövést. 12. perc: Leandro Monti takarásból váratlanul kapura tüzelt, Achille Albanesi (S.S.C. NAPOLI) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A találkozó 16. percében ajtó-ablak helyzet tárult Leandro Monti elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Achille Albanesi lábában. Florencio Cutberto (Enzo FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Stan Eversden éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 18. percében. 20 percnyi játék után Leandro Monti lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 0-1. Achille Albanesi rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 23. percében, amikor Fulvio Grande valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (1-1), mire Florencio Cutberto feleszmélt és utána kapott. Fulvio Grande egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Florencio Cutberto (Enzo FC) lábbal hárítani tudta. 33. perc: Alvaro Lupi takarásból váratlanul kapura tüzelt, Florencio Cutberto (Enzo FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 34. perc: Fulvio Grande takarásból váratlanul kapura tüzelt, Florencio Cutberto (Enzo FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A mérkõzés 35. percében egy S.S.C. NAPOLI szabadrúgásra került a sor, Martin Österlund készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 36 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Achille Albanesi (S.S.C. NAPOLI) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Leandro Monti lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Benjamin Flores remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 39. percében. Még az apróbb csapatszerkezeti változtatások sem segítettek a hazaiakon, így a félidõben 1-2 maradt az állás. Sokkal lelkesebb játékra lesz szükség, hogy a második játékrészben meg tudják fordítani az eredményt.

A szünet elteltét követõen mindkét csapat felsorakozott a pályán, és a játékvezetõ sípjelére Alvaro Lupi útjára indította a labdát. Fulvio Grande gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 52. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Florencio Cutberto visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Florencio Cutberto szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Stan Eversden által a mérkõzés 55 percében kapura küldött lövést. 60. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Florencio Cutberto nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Florencio Cutberto ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Alvaro Lupi hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 61. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Leandro Monti (Enzo FC) javára a mérkõzés 62. percében. Alvaro Lupi nem tétovázott, amikor a találkozó 64. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Enzo FC kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Florencio Cutberto (Enzo FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Alvaro Lupi éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 65. percében. Florencio Cutberto a kapu közepén állt, ám szerencséjére Fulvio Grande közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 67. percében. 67 percnyi játékot követõen Fulvio Grande változtatott az eredményen (2-2). Közelrõl kellemetlen, pattogós lövést küldött kapuba, Florencio Cutberto (Enzo FC) menteni próbált, de nem járt sikerrel. Florencio Cutberto nem rossz kapus, de a mai találkozón nem parádézik. Ez meglátszott a meccs 73. percében is, amikor a kapus Fulvio Grande lövését nem tudta hárítani. 3-2! 76. perc: Fulvio Grande takarásból váratlanul kapura tüzelt, Florencio Cutberto (Enzo FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Alvaro Lupi lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 80. percében. Florencio Cutberto most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 4-2 arányú módosulását jelentette. Achille Albanesi szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Wiktor Praski által a mérkõzés 85 percében kapura küldött lövést. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Alvaro Lupi egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 87. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Florencio Cutberto lábbal hárította. 89. perc: Alvaro Lupi gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Florencio Cutberto viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. A vérmesebb Enzo FC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 93 eltelt percet követõen. Wiktor Praski szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Szép volt, fiúk! – éljeneztek a boldog S.S.C. NAPOLI szurkolók. Olyan meccsen jutottak túl sikerrel, ami sokáig háromesélyesnek tûnt.