14 14 Kp. 74' S. Latif       1.93
9 15 Cs. 66' K. Bäcklin       2.16

ATATÜRK
Nézőszám: 42 (Állóhely: 32, Ülőhely: 10, VIP páholy: 0)
8. perc: Șerban Hizo takarásból váratlanul kapura tüzelt, Cheikh Guermeur (SARI ZEYBEK) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™ szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ SARI ZEYBEK védõ az összecsapás 9. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet Nemesio Cedro csavarta középre. A szögletbõl a tizenhatos vonalnál helyezkedõ Bahri Paker felé ívelõdött a labda, aki kapáslövéssel kísérletezett. A lövés azonban eléggé lecsúszott a lábáról, így a labda inkább a lelátón ülõket veszélyzetette. A találkozó 14. percében ajtó-ablak helyzet tárult Bahri Paker elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Cheikh Guermeur lábában. Bahri Paker köszönetet mondhatott a betlizõ SARI ZEYBEK védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Cheikh Guermeur mellett a hálóba találnia. Altay Bayındır szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Ahmet Boran Safvetullah által a mérkõzés 17 percében kapura küldött lövést. 17. perc: Ahmet Boran Safvetullah takarásból váratlanul kapura tüzelt, Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 18 percnyi játék után a késve érkezõ ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™ védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! İslam Ekinci indult, hogy elvégezze. A szöglet veszélyesen ívelõdött befelé, İslam Ekinci kapura csúsztatta a labdát, Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) hatalmas vetõdéssel mentette meg kapuját a góltól. A felháborodott SARI ZEYBEK szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™ javára 21 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Șerban Hizot durva szabálytalanságáért. Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Oğuz Çetin éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 22. percében. Cheikh Guermeur (SARI ZEYBEK) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Bahri Paker éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 25. percében. A mérkõzés 28. percében %playerid% számára szerencsésen alakultak a dolgok, és a védõk által elvétett labdát kapura tudta suhintani. Altay Bayındır azonban számított erre, és gyors vetõdéssel elcsípte a fû alatt veszélyesen surranó löketet. 33. perc: Altay Bayındır kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Ahmet Boran Safvetullah (SARI ZEYBEK) elõl. Balszerencséjére Ahmet Boran Safvetullah érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 1-1! Cheikh Guermeur szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Șerban Hizo által a mérkõzés 42 percében kapura küldött lövést. 44 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Ahmet Boran Safvetullah lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Altay Bayındır ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Ahmet Boran Safvetullah hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 46. percében.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Maxi Gambetta kezdõrúgásával indult a második félidõ. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 54. percében, de Cheikh Guermeur merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Șerban Hizo lábáról. 55. perc: Maxi Gambetta takarásból váratlanul kapura tüzelt, Cheikh Guermeur (SARI ZEYBEK) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Cheikh Guermeur (SARI ZEYBEK) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Șerban Hizo éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 57. percében. A támadók sakk-matt helyzetet hoztak össze 60 perc eltelte után, azonban Cheikh Guermeur résen volt, és az utolsó pillanatban merészen kivetõdve felszedte a csatárok orra elõl a labdát. SARI ZEYBEK-csere történt: Oğuz İmren lépett a pályára Bruno De Fina helyett. SARI ZEYBEK-csere történt: Baybora Yaren lépett a pályára Son Adam helyett. 66. perc: Bruno De Fina rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 67. percében, de Cheikh Guermeur merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Maxi Gambetta lábáról. 72. perc: Oğuz Çetin kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Altay Bayındır remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™-csere történt: Sedat Latif lépett a pályára Bilgehan Canbulat helyett. 77 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Ahmet Boran Safvetullah lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A találkozó 85. percében ajtó-ablak helyzet tárult Kristian Bäcklin elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Cheikh Guermeur lábában. Gól, 1-3! A közönség tomboló örömmel köszöntötte Maxi Gambetta remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Cheikh Guermeur mellett a mérkõzés 89 percében. A találkozó 93. percében ajtó-ablak helyzet tárult Kristian Bäcklin elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Cheikh Guermeur lábában. 95. perc: Oğuz Çetin takarásból váratlanul kapura tüzelt, Altay Bayındır (ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A vendégszurkolók elégedettek voltak csapatuk játékával és a mérkõzés lefújását követõen egetverõ ünneplésbe kezdtek. A küzdelmes mérkõzés ŦɚȠɚʁ ɃȃҤ₠ ►eryx◄™ diadallal zárult, pedig a játék képe alapján nem volt nagy különbség a csapatok között.