44 15 Cse. C. de Carvalho       0.00
43 16 Cse. H. Trancoso       0.00

ARENA ITAFUT 4EVER
Nézőszám: 40 (Állóhely: 31, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Luiz Guilherme Paraense végezte el a kezdõrúgást. Alberto Portugal gólt szerzett, 1-0. A meccs 4. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Edvaldo Brasil kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. Egy ütközés nyomán a sértett SAS szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 6. percében. Sandrinho Valle hatalmas lövést eresztett meg. 7 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Edvaldo Brasil (SAS) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Alberto Portugal lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 10. perc: Alberto Portugal kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Edvaldo Brasil remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Júlio Saraiva (SAS) javára a mérkõzés 11. percében. 16 percnyi játék után Alberto Portugal lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 2-0. Edvaldo Brasil rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. Edvaldo Brasil kénytelen volt megadni magát Alberto Portugal jól helyezett lövését követõen a találkozó 22. percében. 3-0. 26 percnyi játék után Alberto Portugal lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 4-0. Edvaldo Brasil rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A játékból 29 perc telt el, amikor az õrizetlenül hagyott Alberto Portugal meglépett a labdával és hirtelen mozdulattal kapura lõtt. A labda a meglepett Edvaldo Brasil mellett elsuhanva a jobb sarokban kötött ki. 5-0. 32 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Edvaldo Brasil (SAS) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Alberto Portugal lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A nézõk ovációja fogadta Alberto Portugal hajszálpontos lövését, 6-0. A labda Edvaldo Brasil kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 33. percében. Edvaldo Brasil (SAS) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Alberto Portugal éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 38. percében. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 7-0! Edvaldo Brasil hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Alberto Portugal lövését. 44 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Nilmar de Queiroz száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ SAS játékosok körül. 46. perc: Alberto Portugal mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! 46. perc: Edvaldo Brasil fantasztikus mozdulattal védte Alberto Portugal kapura tartó lövését. Az elsõ 45 percet követõen az állás 7-0 maradt. Az eddig történtek a hazaiak várakozásait igazolták.

51. perc: Alberto Portugal került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. Marcos Fantini kemény lövése gondot okozott Edvaldo Brasil számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 54. perc: Alberto Portugal kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Edvaldo Brasil remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Edvaldo Brasil szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Alberto Portugal által a mérkõzés 55 percében kapura küldött lövést. Egy ütközés nyomán a sértett ITAFUT 4EVER szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 62. percében. Denílson Palmeira hatalmas lövést eresztett meg. ITAFUT 4EVER-csere történt: Pedrinho Salgado jött Tora Raba helyére. ITAFUT 4EVER-csere történt: Sidney Bertassi jött Marcos Fantini helyére. 64. perc: Denílson Palmeira szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 8-0! Edvaldo Brasil hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Jardel Baggio lövését. Jardel Baggio lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 68. percében. Edvaldo Brasil most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 9-0 arányú módosulását jelentette. 72 percnyi játékot követõen Jardel Baggio változtatott az eredményen (10-0). Közelrõl kellemetlen, pattogós lövést küldött kapuba, Edvaldo Brasil (SAS) menteni próbált, de nem járt sikerrel. Edvaldo Brasil szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Jardel Baggio által a mérkõzés 77 percében kapura küldött lövést. 79 percnyi játék után Jardel Baggio lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 11-0. Edvaldo Brasil rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. 84 percnyi játék után Jardel Baggio lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 12-0. Edvaldo Brasil rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A nézõk ovációja fogadta Jardel Baggio hajszálpontos lövését, 14-0. A labda Edvaldo Brasil kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 94. percében. A játékvezetõ lefújta a meccset és elkönyvelte a végeredményt. A játékosok mezt cseréltek, majd elindultak az öltözõ felé. A hazai ITAFUT 4EVER szurkolók gyõzelmi indulókat daloltak, mert a vendég SAS végig kemény ellenfélnek bizonyult, mégis sikerült valahogyan itthon tartani a három pontot.