32 14 Cse. U. Isusko       0.00
35 15 Cse. E. Fliz       0.00

De Husaria Stejdium
Nézőszám: 7554 (Állóhely: 5667, Ülőhely: 1737, VIP páholy: 150)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Adam Rywin kezdõrúgásával elindult a játék. 3. perc: Niceto Guter szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Aytuğ Erdursun kemény lövése gondot okozott Michal Plachetka számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A vérmesebb El Millo de Haedo szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 8 eltelt percet követõen. Zula Marut szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Niceto Guter (El Millo de Haedo) javára a mérkõzés 10. percében. Adam Rywin úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 11. percében. Fernando Ruisko jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel Adam Rywin bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 1-0 17 percnyi játék után. Fernando Ruisko (El Millo de Haedo) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Hubert Lewandowski éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 26. percében. Fernando Ruisko (El Millo de Haedo) némi szerencsével csípte el Adam Rywin lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. A találkozó 42. percében ajtó-ablak helyzet tárult Wieslaw Polakowski elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Fernando Ruisko lábában.

Carolo Lope remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 52. percében. Fernando Ruisko (El Millo de Haedo) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Adam Rywin éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 55. percében. Jeremias Ereinotz nem hitt a szemének, amikor a játékvezetõ az ártalmatlannak tûnõ megmozdulását követõen piros lapot mutatott fel neki, a mérkõzés 55. percében. 55. perc: az ellenfél büntetõterületére betörõ El Millo de Haedo játékos hatalmasat esett egy lökés következtében. A bíró szabálytalannak látta az esetet és a büntetõpontra mutatott: El Millo de Haedo 11es! FK Husaria Bielsko-Biala büntetõ következett a mérkõzés 57. percében. Hubert Lewandowski futott a letett labdának és célbavette a kapu jobb oldalát. Fernando Ruisko (El Millo de Haedo) ügyes vetõdéssel majdnem kitornászta a labdát, ám az ujjai hegyérõl a sarokba pattant, 2-1. 67 percnyi küzdelmet követõen Hubert Lewandowski hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 3-1. Egy ütközés nyomán a sértett El Millo de Haedo szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 69. percében. Aytuğ Erdursun hatalmas lövést eresztett meg. Michal Plachetka (FK Husaria Bielsko-Biala) remek védése mentette meg a kihagyó FK Husaria Bielsko-Biala védelmet a góltól a mérkõzés 73. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Carolo Lope a mérkõzés 74 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Adam Rywin kemény lövése gondot okozott Fernando Ruisko számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 90 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Aytuğ Erdursun száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ El Millo de Haedo játékosok körül. A vérmesebb El Millo de Haedo szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 90 eltelt percet követõen. Aytuğ Erdursun szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 92. perc: Wieslaw Polakowski kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Fernando Ruisko remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 99. perc: Napoleon Cempa kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Fernando Ruisko remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést.