20 14 Rez O. Lebro       0.00
18 15 Rez A. Krorby       0.00
13 16 Nap 63' D. Grønnow       0.50

National stadium
Widzowie: 13604 (Miejsca stojące: 10000, Miejsca siedzące: 3316, Miejsca dla VIPów: 288)
Karsten Ulbak ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 5 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Frank Frankfurter mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Frank Frankfurter broni w trudnej sytuacji w 7 minucie meczu. Loui Lintlav powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Zamieszanie pod bramką drużyny England w 8 minucie meczu. Do piłki dopada Martin Rana i strzela przy lewym słupku. Frank Frankfurter z najwyższym trudem łapie piłkę. 11 minuta meczu. William Rigg uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Denmark. Nils Elmhuus puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Denmark w 18 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Martin Rana. Frank Frankfurter rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Denmark przecierają oczy ze zdumienia. W 20 minucie meczu Martin Rana powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Frank Frankfurter zdołał go obronić. Gdyby w 27 minucie Martin Rana zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 27 minucie Martin Rana zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Buster Desting wyrzucił piłkę z autu w 34 minucie, ale przejął ją Denis Barber. Loui Lintlav ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 37 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Frank Frankfurter mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? William Rigg na pewno zna odpowiedź. Drużyna England prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 1-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna Denmark z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

W 51 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ray Atkins. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Loui Lintlav może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Wymarzona sytuacja dla drużyny England w 55 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał William Rigg. Nils Elmhuus rzucił się jednak w prawo i obronił go. 55 minuta meczu, William Rigg strzela, lecz Nils Elmhuus rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Martin Rana. schodzi z boiska, zmienia go Svend Betz, który jest w pełni sił. Kibice drużyny Denmark przecierają oczy ze zdumienia. W 59 minucie meczu Loui Lintlav powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Frank Frankfurter zdołał go obronić. Zmiana w drużynie Denmark. Ditlev Delmont schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Danny Grønnow. W 66 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się William Rigg. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Trener drużyny England przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco William Rigg wprowadza Frank McLintock który na pewno ożywi grę zespołu. W 72 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny England. Jednak Frank McLintock w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Nils Elmhuus bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wymarzona sytuacja dla drużyny England w 73 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Frank McLintock. Nils Elmhuus rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 79 minucie Frank McLintock zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Denmark w 80 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Svend Betz. Frank Frankfurter rzucił się jednak w lewo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Denmark w 82 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Svend Betz. Frank Frankfurter rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 88 minucie Frank McLintock zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. 89 minuta meczu, Frank McLintock strzela, lecz Nils Elmhuus rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 91 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Svend Betz przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Frank McLintock znalazł się w doskonałej sytuacji w 95 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością.