16 13 Rez S. Pérez       0.00
18 14 Rez E. Mede       0.00
7 15 Rez A. Morales       0.00

GABILONDO
Widzowie: 9380 (Miejsca stojące: 7037, Miejsca siedzące: 2157, Miejsca dla VIPów: 186)
Mecz rozpoczął Fidel Blunt. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 2 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Club Universidad Nacional. Wykonywał go Alf Trydeman. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Fidel Blunt na pewno zna odpowiedź. Fidel Blunt ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 3 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Arnoud de Pelsmakere mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Richárd Textex broni w trudnej sytuacji w 9 minucie meczu. Malcom James powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ORIZABA F.C.. Piłkarze drużyny Club Universidad Nacional protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Loco Oko. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Fidel Blunt na pewno zna odpowiedź. Fidel Blunt znalazł się w doskonałej sytuacji w 15 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w lewą stronę i Arnoud de Pelsmakere broni w trudnej sytuacji w 16 minucie meczu. Fidel Blunt powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 20 minucie, Fidel Blunt decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Club Universidad Nacional, lecz Arnoud de Pelsmakere zdołał ją wypiąstkować. Gdyby w 23 minucie Gerardo Nesto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gerardo Nesto ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 24 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Richárd Textex mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 24 minuta tego spotkania. Gerardo Nesto z ekipy Club Universidad Nacional sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu ORIZABA F.C.. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 0-1. W 29 minucie meczu obrońca drużyny ORIZABA F.C. nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Ziyäddin Cabbarov. Marios Rouggeris podaje z autu do przodu.Gerardo Nesto przejmuje piłkę. W 34 minucie meczu Gerardo Nesto strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Richárd Textex rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ORIZABA F.C.. Do piłki podszedł Julian Kosakowski. 37 minuta meczu, Ziyäddin Cabbarov strzela, lecz Richárd Textex rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Club Universidad Nacional przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Malcom James powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Richárd Textex zdołał go obronić. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 42 minutach spędzonych na boisku Illan Marcos otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Wspaniały rzut w prawą stronę i Richárd Textex broni w trudnej sytuacji w 44 minucie meczu. Gerardo Nesto powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny ORIZABA F.C.. Piłkarze drużyny Club Universidad Nacional protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Virgil van Dijk. Zmęczony Fidel Blunt schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Robustiano Clementi. Pomimo fantastycznego dopingu kibiców i wspaniałej postawy zawodników ekipy ORIZABA F.C. to drużyna Club Universidad Nacional prowadzi 0-1. To prowadzenie pozwala gościom spokojnie relaksować się w trakcie przerwy, tymczasem gorzkie słowa padną w szatni ORIZABA F.C..

Płaski strzał, który oddał Gerardo Nesto w 56 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny ORIZABA F.C., który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w lewy róg. Steffen Gimlinge ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 58 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Richárd Textex mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arnoud de Pelsmakere broni w trudnej sytuacji w 60 minucie meczu. Robustiano Clementi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 64 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Marios Rouggeris protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Marios Rouggeris w 65 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Club Universidad Nacional. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Steffen Gimlinge. schodzi z boiska, zmienia go Feliciano Frans, który jest w pełni sił. Rzut wolny dla drużyny Club Universidad Nacional. Marios Rouggeris podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 70 minucie meczu piłkę otrzymuje Gerardo Nesto. Z autu wyrzucał ją Marios Rouggeris. Wspaniały rzut w prawą stronę i Richárd Textex broni w trudnej sytuacji w 72 minucie meczu. Feliciano Frans powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Feliciano Frans ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 73 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Richárd Textex mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 75 minucie Gerardo Nesto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Julian Kosakowski był bliski celu w 79 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Feliciano Frans ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 81 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Richárd Textex mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Club Universidad Nacional w 82 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Feliciano Frans. Richárd Textex rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w lewą stronę i Richárd Textex broni w trudnej sytuacji w 84 minucie meczu. Gerardo Nesto powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Arnoud de Pelsmakere broni w trudnej sytuacji w 85 minucie meczu. Robustiano Clementi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 87 minuta meczu, Feliciano Frans strzela, lecz Richárd Textex rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Robustiano Clementi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 89 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Arnoud de Pelsmakere mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Feliciano Frans ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 91 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Richárd Textex mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Feliciano Frans znalazł się w doskonałej sytuacji w 94 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upłynęła 95 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Marios Rouggeris.