1 12 Cse. D. McElroy       0.00
18 13 Kp. 60' C. Horner     2 6.40

Noa Abril
Nézőszám: 7979 (Állóhely: 5985, Ülőhely: 1835, VIP páholy: 159)
A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Robbie Hicks (Washburn FC) javára a mérkõzés 2. percében. 5 percnyi küzdelmet követõen Duane Glenn hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 0-1. A találkozó 9. percében ajtó-ablak helyzet tárult Alonzo Donovan elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Zachariah Quintana lábában. 10. perc: Duane Glenn takarásból váratlanul kapura tüzelt, Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Zachariah Quintana ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Duane Glenn hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 16. percében. 17 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Alonzo Donovan lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Maurice Holzer elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Washburn FC játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Maurice Holzer hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A felháborodott Washburn FC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Montesa de Lugo javára 18 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Maurice Holzert durva szabálytalanságáért. 20 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Alonzo Donovan lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 21. perc: Duane Glenn takarásból váratlanul kapura tüzelt, Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 30 percnyi játék után Alfredo Quinn (Montesa de Lugo) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Zachariah Quintana ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Alonzo Donovan hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 35. percében. 43 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Duane Glenn lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 47 percnyi játék után Alfredo Quinn lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 1-1. Isaiah Grove rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját.

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Alfredo Quinn a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. Zachariah Quintana a kapu közepén állt, ám szerencséjére Casey Whitfield közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 52. percében. Zachariah Quintana kénytelen volt megadni magát Duane Glenn jól helyezett lövését követõen a találkozó 55. percében. 1-2. 62. perc: Simon Lundy rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 62. perc: távoli lövési kísérletet láthattunk Scottie Reid részérõl. A labda a kapu jobb oldala felé tartott, Zachariah Quintana jó helyezkedése révén minden különösebb erõfeszítés nélkül felszedte a játékszert. 64 perc eltelte után Cliff Horner gólja változást hozott az eredményben (1-3), a közeli lövés Zachariah Quintana kezei között vágódott a léc alá. 68. perc: Casey Whitfield settenkedett az ellenfél kapujának elõterében és a beívelt labdát kapásból kapura küldte. Zachariah Quintana nem jött zavarba és a kissé pontatlan lövést gyors mozdulattal nyalábolta fel. 68 percnyi játék után Darryl Califf (Montesa de Lugo) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Remek Washburn FC támadás futott a pályán a mérkõzés 69. percében, Casey Whitfield õrizetlenül maradt és hanyag mozdulattal pöccintett Zachariah Quintana mellett a hálóba, 1-4. 73. perc: Duane Glenn kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Zachariah Quintana remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Alfredo Quinn egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 75. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Isaiah Grove lábbal hárította. Zachariah Quintana (Montesa de Lugo) remek védése mentette meg a kihagyó Montesa de Lugo védelmet a góltól a mérkõzés 76. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. 77 percnyi játék után Josef Gustafson (Washburn FC) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Cliff Horner nagyszerû átadást kapott, lerázta magáról a védõket és egyedül tartott a kapu felé. %goalkeeperid% kifutott elé, hogy zárja a szöget, Cliff Horner azonban laza bokamozdulattal elcsavarta mellette a labdát a bal sarokba, ezzel lett 1-5 az eredmény a meccs 84. percében. Casey Whitfield úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 87. percében. Gól, 1-6! A közönség tomboló örömmel köszöntötte Casey Whitfield remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Zachariah Quintana mellett a mérkõzés 90 percében. Isaiah Grove ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Alfredo Quinn hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 95. percében. A vérmesebb Washburn FC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 96 eltelt percet követõen. Robbie Hicks szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A(z) Washburn FC játékosai meccs végén megköszönték az õket elkisérõ szurkolóknak a lelkes bíztatást, amely sokat segített abban, hogy remek teljesítménnyel kivívják a gyõzelmet.