18 14 Rez D. Granger       0.00
6 15 Rez S. Yorke       0.00
8 16 Rez C. Layne       0.00

The Calderon
Widzowie: 10792 (Miejsca stojące: 8095, Miejsca siedzące: 2482, Miejsca dla VIPów: 215)
Pogoda była wprost wymarzona do rozegrania meczu piłkarskiego. Obydwie drużyny wybiegły na boisko gotowe do gry. Spotkanie rozpoczął Arthur Williams. 3 minuta meczu. Reyad Jorsling uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Titan FC. Charles Brown puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Syne Village. Piłkarze drużyny Titan FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Roderick Le Hunte. 12 minuta meczu, Wes Corneal strzela, lecz Cian Daoust rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Titan FC. Do piłki podszedł Julius Belfon. W 15 minucie spotkania Harry Mohammed zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Wymarzona sytuacja dla drużyny Syne Village w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Raffique Rambachan. Charles Brown rzucił się jednak w prawo i obronił go. 20 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Syne Village. Arthur Williams będzie zagrywać piłkę. W 22 minucie tego spotkania Ian Greenidge wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Charles Brown nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. W 25 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Titan FC. Wykonywał go Manny Sealy. 26 minuta meczu, Raffique Rambachan strzela, lecz Charles Brown rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu.Ładny strzał w 31 minucie oddał Raffique Rambachan. Niestety minimalnie niecelny.Ładny strzał w 38 minucie oddał Arthur Williams. Niestety minimalnie niecelny. 41 minuta spotkania. Arthur Williams w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Titan FC. Charles Brown spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 43 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Arthur Williams. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Kibice drużyny Syne Village przecierają oczy ze zdumienia. W 47 minucie meczu Arthur Williams powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Charles Brown zdołał go obronić. Drużyna Titan FC przegrywa do przerwy z drużyną Syne Village 0-4. Ciekawe co ich trener będzie miał im do powiedzenia w szatni. Zapewne będą to ostre słowa. Szykuje się gorąca rozmowa w szatni.

Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Bird Cipriani może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Zamieszanie pod bramką drużyny Titan FC w 61 minucie meczu. Do piłki dopada Arthur Williams i strzela przy lewym słupku. Charles Brown z najwyższym trudem łapie piłkę. Kibice drużyny Titan FC przecierają oczy ze zdumienia. W 63 minucie meczu Wes Corneal powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Cian Daoust zdołał go obronić. Reyad Jorsling nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 64 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 65 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Raffique Hussein. 67 minuta meczu. Raffique Rambachan strzela, lecz Charles Brown rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 69 minucie meczu obrońca drużyny Titan FC nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Raffique Rambachan. W 70 minucie rzut rożny dla zespołu Syne Village. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Raffique Rambachan jednak Charles Brown ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Arthur Williams ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 71 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Charles Brown mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 72 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Raffique Rambachan. Charles Brown rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-5. Gdyby w 83 minucie Arthur Williams zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 85 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Roderick Le Hunte i zagrywa ją na wolne pole. Mobilizacja zawodników i sztabu drużyny Titan FC oraz przedmeczowe zapowiedzi o walce do ostatniej minuty spotkania wystarczyły zaledwie na kilka początkowych minut. Dobra gra linii defensywnej Syne Village oraz ich coraz składniejsze akcje ofensywne pozwoliły na kontrolowanie meczu i zapewnienie sobie korzystnego wyniku. Jedynie dobre serce albo zwichrowane celowniki snajperów Syne Village utrzymały różnicę bramkową na takim poziomie.