Vissza az elejére

A mérkőzés beszámolója

Lefroy
Nézőszám: 7981 (Állóhely: 5987, Ülőhely: 1835, VIP páholy: 159)
Hûvös, szeles idõben kezdõdött el a mérkõzés, Carmelo Givens indította útjára a labdát. Clair McKee kemény lövése gondot okozott Urbain Gallardo számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Carmelo Givens nem tétovázott, amikor a találkozó 6. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Lefroy kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Vicente Wilhelm gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 8. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Odilon Darby visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 13. percében, ha Matthieu Horne jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Odilon Darby fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. Egy ütközés nyomán a sértett All hate Trump .FC szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 16. percében. Aristide Brower hatalmas lövést eresztett meg. Matthieu Horne a mérkõzés 21 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 24. perc: Carmelo Givens hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Urbain Gallardo már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 26. perc: Vicente Wilhelm takarásból váratlanul kapura tüzelt, Odilon Darby (All hate Trump .FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Deshawn Stark (Lefroy) javára a mérkõzés 31. percében. Richie Matthews (All hate Trump .FC) pár ügyes cselt követõen lövõhelyzetbe került, azonban távoli lökete jócskán a kapu fölött süvített el a mérkõzés 32. percében. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 36 perc eltelte után Odilon Darby (Lefroy) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Vicente Wilhelm elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. Vicente Wilhelm a játékidõ 39. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 41 percet követõen Vicente Wilhelm (Lefroy) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Odilon Darby hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. Gól, 1-0! A közönség tomboló örömmel köszöntötte Vicente Wilhelm remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Odilon Darby mellett a mérkõzés 43 percében. Vicente Wilhelm úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 47. percében. A hazai szurkolók számára nagy örömet okozott, hogy félidõben a csapatuk 1-0 arányú vezetésre állt.

A hazai közönség bíztatása felerõsödött, amikor Vicente Wilhelm a bíró jelzésére elvégezte a kezdõrúgást. 52. perc: Matthieu Horne hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Odilon Darby már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 57. perc: Matthieu Horne került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. Odilon Darby (All hate Trump .FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Vicente Wilhelm éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 58. percében. 62 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Odilon Darby (All hate Trump .FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Vicente Wilhelm lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Vicente Wilhelm a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 63. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. Vicente Wilhelm a mérkõzés 72 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Odilon Darby (All hate Trump .FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Vicente Wilhelm éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 74. percében. Clair McKee gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 77. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Urbain Gallardo visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. 94 percnyi játék után Johnathan Lincoln (Lefroy) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Richie Matthews (All hate Trump .FC) pár ügyes cselt követõen lövõhelyzetbe került, azonban távoli lökete jócskán a kapu fölött süvített el a mérkõzés 95. percében.