14 13 Rez U. Abadie       0.00
15 14 Rez L. Abarca       0.00
18 15 Rez B. Abellaneda       0.00

Umallita
Widzowie: 7000 (Miejsca stojące: 5000, Miejsca siedzące: 2000, Miejsca dla VIPów: 0)
Już na starcie spotkania Medero Aizpurua potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. W 3 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Guerau Aballe przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 4 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ladio Abastas przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 6 minucie meczu Ortle Abajas strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Eugenio Megia rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wymarzona sytuacja dla drużyny Ganimides90 w 7 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Guerau Aballe. Eugenio Megia rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 8 minucie Guerau Aballe wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Umallita. Eugenio Megia nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! W 13 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Guerau Aballe przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Zeru Abeitia nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 18 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Umallita. Do piłki podszedł Pelagius Garzona. W 26 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Ortle Abajas przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 28 minuta meczu. Olayo Abarca strzela, lecz Giro Abalos rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upływała 29 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Zeru Abeitia. Eugenio Megia rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2. 32 minuta meczu, Ladio Abastas strzela, lecz Eugenio Megia rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ganimides90, którym był Ortle Abajas mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 35 minucie meczu strzał z najbliższej odległości zawodnika o nazwisku Guerau Aballe przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 38 minuta spotkania. Guerau Aballe w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Umallita. Eugenio Megia spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Guerau Aballe nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 41 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Guerau Aballe. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ganimides90, którym był Guerau Aballe mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ganimides90, którym był Ortle Abajas mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ganimides90, którym był Guerau Aballe mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ortle Abajas może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 59 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Zeru Abeitia. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Wspaniały rzut w lewą stronę i Eugenio Megia broni w trudnej sytuacji w 60 minucie meczu. Guerau Aballe powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Umallita. Do piłki podszedł Pelagius Garzona. W 62 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Guerau Aballe przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Medero Aizpurua ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 65 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Giro Abalos mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Zeru Abeitia może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 69 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Eztebe Abar. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 70 minucie tego spotkania Zeru Abeitia wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Eugenio Megia nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-3. 74 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Umallita. Palben Vilardell będzie zagrywać piłkę. W 77 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Oto Galera.Ładny strzał w 78 minucie oddał Guerau Aballe. Niestety minimalnie niecelny. 85 minuta meczu, Guerau Aballe strzela, lecz Eugenio Megia rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 90 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Jorrin Abel protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Guerau Aballe przeprowadza wspaniały rajd w 97 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Umallita i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Eugenio Megia zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ganimides90! "Szkoda że nie udało się wygrać, ale to Ganimides90 byłą drużyną lepszą" - mówili jednogłośnie miejscowi kibice. Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem goście byli w tym pojedynku po prostu lepsi.