102 10 Cs. S. Rosa       2.93
100 11 Cs. C. Campidelis       2.93

Arena Hinode
Nézőszám: 7307 (Állóhely: 5481, Ülőhely: 1681, VIP páholy: 145)
Sötét felhök gyülekeztek az égen, amikor a játékosok pályára léptek. Mindnyájuk tekintetéröl feszültség tükrözödött, amikor Caio Campidelis elvégezte a kezdörúgást. A mérkõzés 10. percében %playerid% számára szerencsésen alakultak a dolgok, és a védõk által elvétett labdát kapura tudta suhintani. Dorival Almeida azonban számított erre, és gyors vetõdéssel elcsípte a fû alatt veszélyesen surranó löketet. 12. perc: Acácio Alves kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Dorival Almeida remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 16. perc: Valdemar Meireles hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Dorival Almeida már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 19 percnyi játék után Valério Palmeira (Fumaquim FC) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Teodoro Marinho remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 21. percében. Valdemar Meireles lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 25. percében. Dorival Almeida most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 2-0 arányú módosulását jelentette. Carlos Eduardo Arósio ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Sandro Rosa hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 29. percében. Sandro Rosa úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 30. percében. Sandro Rosa úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 32. percében. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Amauri Dracena durva szabálytalanságát a meccs 37. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. A találkozó 42. percében ajtó-ablak helyzet tárult Acácio Alves elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Dorival Almeida lábában. Egy ütközés nyomán a sértett Fumaquim FC szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 43. percében. Ruy de Azevedo hatalmas lövést eresztett meg.Úgy tûnt, hogy a bal felsõ sarok irányába tartó lövés akadálytalanul vágódik a hálóba a meccs 44. percében, Dorival Almeida (Fumaquim FC) azonban kinyújtózva még ujjheggyel hozzá tudott érni, így a labda a kapufán csattant. A vendégcsapat játékosai elég borús hangulatban sétáltak az öltözõjükbe. Bár mindent megpróbáltak, az ellenfél 3-0 arányú vezetést szerzett.

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Acácio Alves lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. A találkozó 66. percében ajtó-ablak helyzet tárult Acácio Alves elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Dorival Almeida lábában. Valdemar Meireles a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 75. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. 83 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Dorival Almeida (Fumaquim FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Acácio Alves lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Acácio Alves gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 88. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Dorival Almeida visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. 95. perc: Caio Campidelis hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Carlos Eduardo Arósio már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 96 percnyi játék után Zézinho Alagoano (AGF 22 de Janeiro) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A találkozó 98. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Caio Campidelis kapra továbbította a labdát, Carlos Eduardo Arósio (AGF 22 de Janeiro) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant.