12 10 Cs. D. Alves       3.15
11 11 Cs. D. Mota   2.93

Arena da Mitagem
Nézőszám: 7500 (Állóhely: 5625, Ülőhely: 1725, VIP páholy: 150)
A vérmesebb OsCaneleiros szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 3 eltelt percet követõen. Doriva Mota szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 6 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Percy Leal (Los Míticos FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Dedê Alves lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Nilmar Lara remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 9. percében. A nézõk ovációja fogadta Anatoli Todorov hajszálpontos lövését, 1-0. A labda José Pedro de Mendonça kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 11. percében. 19. perc: José Pedro de Mendonça kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Anatoli Todorov (Los Míticos FC) elõl. Balszerencséjére Anatoli Todorov érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 2-0! A találkozó 23. percében Anatoli Todorov a tizenhatos vonaláról, fordulásból megcélozta a bal alsó sarkot, José Pedro de Mendonça idõben észlelte a veszélyt és elvetõdve kiütötte a hálóba tartó labdát. Mateus Hoffmann gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 28. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, José Pedro de Mendonça visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. A mérkõzés 29. percében egy Los Míticos FC szabadrúgásra került a sor, Romeu Leme készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Mateus Hoffmann úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 33. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Renato Fernandez (OsCaneleiros) javára a mérkõzés 34. percében. Anatoli Todorov köszönetet mondhatott a betlizõ OsCaneleiros védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt José Pedro de Mendonça mellett a hálóba találnia. 42 percnyi küzdelmet követõen Maurício de Azevedo hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 4-0. José Pedro de Mendonça a kapu közepén állt, ám szerencséjére Mateus Hoffmann közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 47. percében. Az elsõ 45 percet követõen az állás 4-0 maradt. Az eddig történtek a hazaiak várakozásait igazolták.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Doriva Mota kezdõrúgásával indult a második félidõ. Romeu Leme remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 51. percében. José Pedro de Mendonça szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Anatoli Todorov által a mérkõzés 54 percében kapura küldött lövést. Anatoli Todorov köszönetet mondhatott a betlizõ OsCaneleiros védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt José Pedro de Mendonça mellett a hálóba találnia. José Pedro de Mendonça (OsCaneleiros) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Mateus Hoffmann éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 71. percében. Anatoli Todorov úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 74. percében. 75 percnyi játék után Nilmar Lara (OsCaneleiros) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Anatoli Todorov a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 76. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. A vérmesebb OsCaneleiros szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 77 eltelt percet követõen. Doriva Mota szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Az eredményjelzõ órája 80 eltelt percet mutatott, amikor Mateus Hoffmann gólt szerzett (8-0), közeli, jobb sarokra tartó lövésével szemben José Pedro de Mendonça tehetetlennek bizonyult, talán kissé késve reagált az eseményekre. Mateus Hoffmann könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 91. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret.