20 15 Cse. R. Arósio       0.00
17 16 Cse. L. Eduardo Mazza       0.00

Arena Legendária
Nézőszám: 7493 (Állóhely: 5621, Ülőhely: 1723, VIP páholy: 149)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Doni Linhares végezte el a kezdõrúgást. 5. perc: Sílvio Rosado hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Mazinho Carvalho már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Mazinho Carvalho (Guerreiros Legendarios) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Doni Linhares éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 7. percében. Beto Penha gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 8. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Delfim Urbano visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. 10 percnyi játékot követõen Delfim Urbano (Lider S FC) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Beto Penha szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Sílvio Rosado a játékidõ 11. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Doni Linhares köszönetet mondhatott a betlizõ Guerreiros Legendarios védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Mazinho Carvalho mellett a hálóba találnia. 21. perc: Moisés Mattos mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! 28. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Mazinho Carvalho nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Benjamim de Godoi durva szabálytalanságát a meccs 29. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Benjamim de Godoi remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 29. percében. 31. perc: Sílvio Rosado takarásból váratlanul kapura tüzelt, Mazinho Carvalho (Guerreiros Legendarios) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 33. percében, de Delfim Urbano merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Marcus Almeida lábáról. 34 percnyi játék után a némileg figyelmetlen Lider S FC védõk szöglethez juttatták az ellenfelet. Vânderson Senna kényelmesen fogott hozzá, hogy elvégezze a sarokrúgást. A többi Guerreiros Legendarios játékos sem kapkodta el, hogy felérjen a tizenhatoshoz, végre kicsit kifújhatták magukat. 35 percnyi játék után Aníbal da Mata (Guerreiros Legendarios) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Mazinho Carvalho kénytelen volt megadni magát Sílvio Rosado jól helyezett lövését követõen a találkozó 36. percében. 0-3. Afonsinho Vidal nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 42. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó Guerreiros Legendarios játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Afonsinho Vidal számára mûesésért. 42. perc: Afonsinho Vidal szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. 46 perce játszottak a csapatok, amikor Beto Penha közelrõl könnyedén gurította a labdát a kétséégbeesetten vetõdõ Delfim Urbano mögé a hálóba. ezzel lett 1-3 az állás.

Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, Beto Penha elvégezte a kezdõrúgást. A találkozó 65.percében Beto Penha hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Delfim Urbano bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 2-3. A találkozó 72. percében ajtó-ablak helyzet tárult Beto Penha elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Delfim Urbano lábában. Delfim Urbano szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Marcus Almeida által a mérkõzés 73 percében kapura küldött lövést. A mérkõzés 79. perce Serafim Borges ámokfutását hozta - újabb ellenfél került a gyepre a közbelépése nyomán. A piros lap elkönyvelését követõen már indulhatott is a zuhany alá. 85. perc: Vânderson Senna takarásból váratlanul kapura tüzelt, Delfim Urbano (Lider S FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. 90. perc: Beto Penha hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Delfim Urbano már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást.