40 14 Rez S. Alves       0.00
30 15 Rez E. Loureiro       0.00
39 16 Rez V. Branco       0.00

Manoel Barradas
Widzowie: 7845 (Miejsca stojące: 5885, Miejsca siedzące: 1804, Miejsca dla VIPów: 156)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Dieguinho Tavares. W 3 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Dieguinho Tavares. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 4 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Richard Saldanha. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 5 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Dieguinho Tavares przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wspaniały rzut w prawą stronę i Eduardo Tinoco broni w trudnej sytuacji w 7 minucie meczu. Thiago Paraense powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Rota66 w 14 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Danilo Correia. Wilian Dracena rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Rota66. Do piłki podszedł Guilherme Dantas. Dieguinho Tavares ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 15 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eduardo Tinoco mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 20 minucie Ronaldo Saraiva posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Eduardo Tinoco miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 21 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. 乔建迅 protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Rota66. Do piłki podszedł 乔建迅. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Dieguinho Tavares może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 29 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Ebla FC. Jednak Dieguinho Tavares w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Eduardo Tinoco. 32 minuta meczu. Dieguinho Tavares uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Rota66. Eduardo Tinoco puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. 35 minuta spotkania. Dieguinho Tavares w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Rota66. Eduardo Tinoco spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Dieguinho Tavares przeprowadza wspaniały rajd w 37 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Rota66 i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Eduardo Tinoco zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ebla FC! Danilo Correia ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 43 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Wilian Dracena mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 48 minuta meczu. Thiago Paraense uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Rota66. Eduardo Tinoco puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-0. Drużyna Ebla FC prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 2-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna Rota66 z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Dé Pernambucano rozpoczął drugą połowę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Dieguinho Tavares może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Wymarzona sytuacja dla drużyny Rota66 w 56 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Dé Pernambucano. Wilian Dracena rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Rota66 przecierają oczy ze zdumienia. W 59 minucie meczu Elder Mazza powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Wilian Dracena zdołał go obronić. 60 minuta meczu. Dieguinho Tavares uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 3-0. Trener drużyny Rota66 przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Dé Pernambucano wprowadza Abelardo Gomes który na pewno ożywi grę zespołu. Zamieszanie pod bramką drużyny Rota66 wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Ronaldo Saraiva i zagrał ją w pole karne. Zamieszanie pod bramką drużyny Rota66 w 79 minucie meczu. Do piłki dopada Dieguinho Tavares i strzela przy lewym słupku. Eduardo Tinoco z najwyższym trudem łapie piłkę. 83 minuta meczu, Thiago Paraense strzela, lecz Eduardo Tinoco rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Ebla FC, którym był Dieguinho Tavares mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 93 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny Ebla FC. Thiago Paraense uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Eduardo Tinoco musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Dieguinho Tavares nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 95 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Pewne zwycięstwo drużyny Ebla FC. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.