11 11 Nap J. Carlos Veloso       4.04
15 12 Rez A. Wielkopolski       0.00
19 13 Rez G. Vasconcelos       0.00

Estádio Brejo
Widzowie: 7860 (Miejsca stojące: 5895, Miejsca siedzące: 1808, Miejsca dla VIPów: 157)
Deng Peng Yang rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 3 minucie meczu spowodował, że Betão Amaral został upomniany żółtą kartką. Rzut wolny dla drużyny Prg Masters. Betão Amaral podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i André Luiz Campidelis broni w trudnej sytuacji w 4 minucie meczu. Nilmar Brodel powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Maximilien Brandao na pewno zna odpowiedź. Deng Peng Yang ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 7 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że André Luiz Campidelis mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gonzalo Vazquez znalazł się w doskonałej sytuacji w 11 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Dino Seco w 14 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Brejo SS. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 16 minucie Deng Peng Yang wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Prg Masters. André Luiz Campidelis nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 1-0!! Dino Seco w 23 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Brejo SS. Deng Peng Yang ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 29 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że André Luiz Campidelis mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Rzut wolny dla drużyny Prg Masters. João Pedro Mineiro podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Brejo SS. Do piłki podszedł Crisanto Angelsø. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Prg Masters. Piłkarze drużyny Brejo SS protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Betão Amaral. Gdyby w 38 minucie Dudu Tróia zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 1-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

W 54 minucie Mete Forte zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Właśnie upłynęła 58 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Dino Seco. Wspaniały rzut w prawą stronę i André Luiz Campidelis broni w trudnej sytuacji w 62 minucie meczu. Dudu Tróia powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 64 minucie Maximilien Brandao zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 65 minucie tego spotkania Deng Peng Yang wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. André Luiz Campidelis nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Prg Masters w 68 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Maximilien Brandao. Edu Novaes rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gdyby w 73 minucie Gonzalo Vazquez zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 79 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Maximilien Brandao. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Prg Masters. Piłkarze drużyny Brejo SS protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał José Carlos Veloso. Gdyby w 91 minucie Dudu Tróia zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Prg Masters w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Maximilien Brandao. Edu Novaes rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Brejo SS w 95 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Gonzalo Vazquez. André Luiz Campidelis rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny Brejo SS.