12 14 Cs. 67' H. Sergipano       1.83
7 15 Cse. R. Barbosa       0.00

James Hunt
Nézőszám: 7860 (Állóhely: 5895, Ülőhely: 1808, VIP páholy: 157)
Paulo Godoi végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. 3 percnyi játék után Marzuki Papilaya (Palestra do Interior) gyors közbelépésének köszönhetõen elhalászta a labdát Paulão Cabral bedobását követõen. Andrézinho Viana szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Paulo Godoi által a mérkõzés 6 percében kapura küldött lövést. Bruninho Vaz jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel Jefferson Damião bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 1-0 9 percnyi játék után. Zé da Fonseca gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 16. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Bruninho Vaz visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 18 perc eltelte után Bruninho Vaz (Bisca F.C) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Jefferson Damião elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. 20 percnyi játék után a késve érkezõ Palestra do Interior védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! Franklin Abraão indult, hogy elvégezze. Franklin Abraão (Bisca F.C) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Bruninho Vaz hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. 27. perc: Paulo Godoi gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Andrézinho Viana viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. 29. perc: Zé da Fonseca kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Bruninho Vaz remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Gól, 3-0! A közönség tomboló örömmel köszöntötte Serafin Criston remek találatát, aki valóban remek ollózó mozdulattal lõtt el Bruninho Vaz mellett a mérkõzés 33 percében. A találkozó 38. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Neno Ruychev kapra továbbította a labdát, Bruninho Vaz (Palestra do Interior) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. 43. perc: Percival Cruz takarásból váratlanul kapura tüzelt, Andrézinho Viana (Bisca F.C) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 45 perc eltelte után Bruninho Vaz (Bisca F.C) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Serafin Criston elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. A vendégcsapat játékosai elég borús hangulatban sétáltak az öltözõjükbe. Bár mindent megpróbáltak, az ellenfél 3-0 arányú vezetést szerzett.

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Serafin Criston lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. Serafin Criston kemény lövése gondot okozott Bruninho Vaz számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Paulo Godoi egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Andrézinho Viana (Bisca F.C) lábbal hárítani tudta. Palestra do Interior-csere történt: Vitório Lago jött Paulo Godoi helyére. Andrézinho Viana szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Vitório Lago által a mérkõzés 72 percében kapura küldött lövést. Zé da Fonseca gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 74. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Bruninho Vaz visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. A felháborodott Palestra do Interior szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Bisca F.C javára 75 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Neno Ruychevt durva szabálytalanságáért. Palestra do Interior szöglet következett, mivel az egyensúlyából kibillenõ Bisca F.C védõ az összecsapás 81. percében elvesztette az uralmát a játékszer felett, és nem tudta megakadályozni, hogy az átguruljon az alapvonalon. A szögletet Percival Cruz csavarta középre. Percival Cruz (Palestra do Interior) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Andrézinho Viana hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. 86 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Bruninho Vaz (Palestra do Interior) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Serafin Criston lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A felháborodott Bisca F.C szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Palestra do Interior javára 90 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Eugênio Alagoanot durva szabálytalanságáért. Paulão Cabral a mérkõzés 92. percében bedobással hozta játékba a labdát, amely így Neno Ruychev elé került. Serafin Criston lefutotta a védõket, majd állítgatás nélkül kapura tüzelt a meccs 94. percében. Bruninho Vaz most tehetetlennek bizonyult, a gól az eredmény 4-2 arányú módosulását jelentette.