77 15 Cse. G. Artal       0.00
74 16 Cse. E. Orkatz       0.00

La Bombonera
Nézőszám: 7125 (Állóhely: 5345, Ülőhely: 1639, VIP páholy: 141)
Sötét felhök gyülekeztek az égen, amikor a játékosok pályára léptek. Mindnyájuk tekintetéröl feszültség tükrözödött, amikor Lino Chayo elvégezte a kezdörúgást. Efrain Raymon (Monte Longdon F.C) némi szerencsével csípte el Humberto Abar lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. 18. perc: Efrain Raymon fantasztikus mozdulattal védte Justo Pueblo kapura tartó lövését. Johnny Eklund remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 19. percében. 25. perc: Astor Constancio hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eriberto Charro már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 26 perc eltelte után Efrain Raymon (BocA FC) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Lino Chayo elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. Eriberto Charro szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Gamus Aristegui által a mérkõzés 32 percében kapura küldött lövést. Eriberto Charro ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Astor Constancio hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 33. percében. 43. perc: Efrain Urbasa kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Efrain Raymon remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A félidõ lefújását követõen elégedett taps hallatszott a hazai szurkolók felõl. Csapatuk hatalmas erõbedobással játszva jól megérdemelt elõnyhöz jutott.

A szünet elteltét követõen mindkét csapat felsorakozott a pályán, és a játékvezetõ sípjelére Gamus Aristegui útjára indította a labdát. Efrain Raymon szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Lino Chayo által a mérkõzés 52 percében kapura küldött lövést. 53 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Efrain Raymon (Monte Longdon F.C) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Lino Chayo lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Eriberto Charro (BocA FC) remek védése mentette meg a kihagyó BocA FC védelmet a góltól a mérkõzés 55. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Astor Constancio (Monte Longdon F.C) népszerûsége az egekbe szökött a csapat szurkolói körében, amikor a 57. percben példaértékû ollózást mutatott be. Eriberto Charro nem számított arra, hogy Astor Constancio mozdulata veszélyt jelenthet, így a labda csak a hálóban állt meg, 2-1. Eriberto Charro (BocA FC) remek védése mentette meg a kihagyó BocA FC védelmet a góltól a mérkõzés 60. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Remek Monte Longdon F.C támadás futott a pályán a mérkõzés 65. percében, Gamus Aristegui õrizetlenül maradt és hanyag mozdulattal pöccintett Eriberto Charro mellett a hálóba, 2-2. Justo Pueblo úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 68. percében. 70 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Eriberto Charro (BocA FC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Astor Constancio lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Humberto Abar elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Monte Longdon F.C játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Humberto Abar hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. Egy ütközés nyomán a sértett BocA FC szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 71. percében. Humberto Abar hatalmas lövést eresztett meg. Efrain Urbasa úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 76. percében. Johnny Eklund kemény lövése gondot okozott Eriberto Charro számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 83. perc: Humberto Abar kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Efrain Raymon remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Efrain Raymon (Monte Longdon F.C) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Lino Chayo éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 90. percében. 91. perc: Humberto Abar kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Efrain Raymon remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A találkozó 92. percében ajtó-ablak helyzet tárult Lütfi Hür elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Efrain Raymon lábában. Lino Chayo kemény lövése gondot okozott Efrain Raymon számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát.