225 9 Pom F. Fliz 2 6.92
231 10 Nap E. Gartxot       4.96
230 11 Nap A. Silbestre       2.93

Carpintería
Widzowie: 6653 (Miejsca stojące: 5007, Miejsca siedzące: 1645, Miejsca dla VIPów: 1)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Abel Pacho. Wymarzona sytuacja dla drużyny Deportivo w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Arturo Silbestre. Octavio Maureo rzucił się jednak w prawo i obronił go. 8 minuta meczu, Feliciano Fliz strzela, lecz Octavio Maureo rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 18 minucie Feliciano Fliz wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Carpintería AFC. Octavio Maureo nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! W 22 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Abel Pacho przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Kibice drużyny Carpintería AFC przecierają oczy ze zdumienia. W 24 minucie meczu Patricio Tiso powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Celedonio Aragones zdołał go obronić. 25 minuta tego spotkania. Abel Pacho z ekipy Carpintería AFC sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu Deportivo. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 1-1. Zamieszanie pod bramką drużyny Deportivo w 29 minucie meczu. Do piłki dopada Abel Pacho i strzela przy lewym słupku. Celedonio Aragones z najwyższym trudem łapie piłkę. Abel Pacho ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 32 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Celedonio Aragones mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 33 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Eustaquio Belasko. W 38 minucie meczu drużyna Deportivo wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Lorenzo Katia. Właśnie upływała 39 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Abel Pacho. Celedonio Aragones rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-1. Do przerwy gospodarze prowadzą 2-1. Patrząc na purpurową twarz managera gości, można odnieść wrażenie, że w szatni czeka piłkarzy istna burza.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Arturo Silbestre. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 58 minucie Feliciano Fliz wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Carpintería AFC. Octavio Maureo nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 2-2!! Rzut wolny dla drużyny Carpintería AFC. Eustaquio Belasko podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 74 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Feliciano Fliz. Szykuje się zmiana w drużynie Carpintería AFC. Boisko opuści Valentin Jurdan, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Aquilino Tano. W miejsce bardzo zmęczonego Patricio Tiso wchodzi Victor Berenguer. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Carpintería AFC. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Celso Guzman. schodzi z boiska, zmienia go Vicente Egoitz, który jest w pełni sił. W 75 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Feliciano Fliz. Zamieszanie pod bramką drużyny Deportivo w 79 minucie meczu. Do piłki dopada Abel Pacho i strzela przy lewym słupku. Celedonio Aragones z najwyższym trudem łapie piłkę. W 82 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Abel Pacho. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 83 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Inocencio Llorenc przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Abel Pacho nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 86 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Inocencio Llorenc zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Pewne zwycięstwo drużyny Carpintería AFC. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.