11 15 Cse. A. Hanni       0.00
19 16 Cse. A. Chepe       0.00

Papa Francisco
Nézőszám: 7380 (Állóhely: 5536, Ülőhely: 1697, VIP páholy: 147)
Angelo Terciero végezte el a kezdõrúgást ezen az esõs, borongós napon, remélhetõen a játék jó kedvre fogja deríteni a szurkolókat. Domingos Rolado bedobása a mérkõzés 8. percében egyenesen Hipolito Fernandes LA COLMENA F.C irányába szállt. German Cardoso úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 10. percében. A vérmesebb Medinas AFC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 12 eltelt percet követõen. Diego Montrell szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 14 percnyi küzdelmet követõen Julio Velasco hatalmas helyzetbe került, és innen általában nem szokott hibázni, 0-1. Majd 18 percet követõen %payerId% (Medinas AFC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Angelo Terciero egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Marcial Rivero (Medinas AFC) lábbal hárítani tudta. A mérkõzés 22. percében egy kapu elõtti kavarodás után LA COLMENA F.C szöglet következett. Federico Txomin sétált a szögletzászlóhoz, hogy elvégezze a sarokrúgást. Nem a 25. perc volt az, amikor Felipe Ponce megmutatta tehetségét. Ennek German Cardoso (Medinas AFC) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 0-2. 32. perc: Marcial Rivero fantasztikus mozdulattal védte Eleuterio Piearres kapura tartó lövését. Julio Velasco a játékidõ 38. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 39. perc: German Cardoso mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! Diego Montrell sárga lapot kapott sportszerûtlen viselkedésért, a mérkõzés 41. percében. A mérkõzés 41. percében egy LA COLMENA F.C szabadrúgásra került a sor, Diego Montrell készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. Már 42 perce játszottak a csapatok, amikor Julio Velasco remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Medinas AFC szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. German Cardoso köszönetet mondhatott a betlizõ LA COLMENA F.C védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Felipe Ponce mellett a hálóba találnia. Az elsõ félidõ 0-3 arányú Medinas AFC vezetéssel zárult. A vendégek végig nagy önbizalommal játszottak, elõnyük teljesen megérdemelt.

53. perc: Hipolito Fernandes szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Inocencio Erasto a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 57. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. 59 percnyi játék után Julio Velasco lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 0-4. Felipe Ponce rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. German Cardoso gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 64. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Felipe Ponce visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Marcial Rivero a kapu közepén állt, ám szerencséjére Angelo Terciero közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 82. percében. Angelo Terciero a mérkõzés 84 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 85. perc: Eleuterio Piearres kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Marcial Rivero remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Már 86 perce játszottak a csapatok, amikor Angelo Terciero remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb LA COLMENA F.C szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. Nagyfokú LA COLMENA F.C fölény jellemezte a meccset, ennek ellenére az idegenbe látogató Medinas AFC valahogy mégis meg tudta szerezni a gyõzelmet.