55 9 Pom D. Bibiano   4.53
61 10 Nap C. Gabon     1 7.22
59 11 Nap P. Gomesano       3.37

LA FRONTERA
Widzowie: 7246 (Miejsca stojące: 5436, Miejsca siedzące: 1666, Miejsca dla VIPów: 144)
Mecz rozpoczął Primitivo Gomesano. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 4 minucie strzelał Nemesio Elizardo. Piłka minęła jednak w bezpiecznej odległości prawy słupek bramki. Gustavo Eleder strzelał w 5 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wymarzona sytuacja dla drużyny C.S.y D.Pinamar w 7 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Nemesio Elizardo. Severo Fe rzucił się jednak w lewo i obronił go. 12 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny C.S.y D.Pinamar. Aristides Roderigo będzie zagrywać piłkę. W 13 minucie Primitivo Gomesano zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Primitivo Gomesano nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 14 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 19 minuta meczu. Clodoveo Gabon strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Marcos Nascimento. Nie ma gola. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 22 minutach spędzonych na boisku Ovidio Montay otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Rzut wolny dla drużyny C.S.y D.Pinamar. Ovidio Montay podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny Lyon FC przecierają oczy ze zdumienia. W 25 minucie meczu Primitivo Gomesano powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Marcos Nascimento zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Marcos Nascimento broni w trudnej sytuacji w 29 minucie meczu. Clodoveo Gabon powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gustavo Eleder nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 32 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 35 minucie meczu Aristides Roderigo strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Severo Fe rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny C.S.y D.Pinamar, którym był Gustavo Eleder mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Wspaniały rzut w prawą stronę i Severo Fe broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. Gustavo Eleder powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny C.S.y D.Pinamar w 46 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Gustavo Eleder. Severo Fe rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wynik 0-0 jest odzwierciedleniem pierwszej połowy. Oba zespoły schodzą do szatni, aby wysłuchać, co ich menedżerowie mają im do przekazania na kolejne czterdzieści pięć minut.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Gustavo Eleder rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. W 53 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Lyon FC. Wykonywał go Santiago Errapel. Ładny strzał w 56 minucie oddał Nemesio Elizardo. Niestety minimalnie niecelny. W 62 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny C.S.y D.Pinamar. Jednak Nemesio Elizardo w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Severo Fe bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Kibice drużyny C.S.y D.Pinamar przecierają oczy ze zdumienia. W 65 minucie meczu Nemesio Elizardo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Severo Fe zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Lyon FC. Domingo Bibiano podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Primitivo Gomesano znalazł się w doskonałej sytuacji w 77 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Gustavo Eleder może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Primitivo Gomesano strzelał w 93 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Właśnie upływała 95 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Clodoveo Gabon. Marcos Nascimento rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. Gwizdek sędziego oznajmił nam, że to już koniec tego spotkania. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem, bo żadna z drużyn nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.